Outlast Trials Erken Erişim ile Satışa Sunuldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 19, 2023 Yorum Yok

Outlast serisinin sıradaki oyunu olan Outlast Trials Erken Erişim evresi ile Epic Games Store ve Steam üzerinden satışa sunuldu. Yeni oyun fiyatları ile karşılaştırdığımızda izafî olarak makul diyebileceğimiz fiyattan satışa sunulan oyunu kaçırmayın.


İlginizi Çekebilir: Yeni Diablo 4 Ayrıntıları Ortaya Çıktı


Outlast serisinin yeni oyunu Outlast Trials, 2019 yılının sonlarına yanlışsız duyurulmuştu. Tercihen evvelki oyunlarda olduğu üzere Yine Biricik başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabiliyoruz. Steam mağazasında 280 TL, Epic Games mağazasında ise 269 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Soğuk Cenk periyodunda geçecek olan Outlast Trials oyununda, kendi istekleri dışında Murkoff Corporation tarafından kaçırılmış ve gelişmiş beyin yıkama ve zihin denetimi testlerinde denek olarak kullanılan karakterleri yöneteceğiz. Güvensizliğin, endişenin ve şiddetin Yargıç olduğu bir dünyada, ilim ve çıkar uğruna hem fizikî hem de ruhsal açıdan zorlayıcı testlerden geçmek durumunda olacağız.

Outlast Trials Erken Erişim Versiyonuyla Bizlerle

Erken Erişim süreci boyunca oyuncular tarafından yapılacak olan Geri dönüşler ile şekillenecek olan Outlast Trials, Şayet beklenmedik bir aksilik olmaz ise bu Yıl bitmeden sonuncu sürümü ile satışa sunulacak. Red Barrels, bu süreçte rastgele bir artırımın yapılmayacağını ancak son sürümde fiyat artışının uygulanacağını söylüyor. Yani oyunu almak üzere bir niyetiniz varsa, kütüphanenize artık eklemenizde fayda var.

Steam sayfasında belirtilene nazaran, Erken Erişim versiyonunda anne özelliklerin tamamı bulunacak ve kısıtlamasız oynanabilecek. Yeni ortamlar, yeni testler, birkaç Saha okuma, dönemlik program, Ira ve hücre özelleştirmesi, hikaye anlatımı ile tam Ira gelişimi ve her bir Denek özgür bırakıldığında da Farklı bir nihayet bizi bekleyecekmiş. Sonuncu versiyonda ise, kusur çözümlemeleri ve oyunun genel istikrarı ve Temel oynanış güzelleştirmelerine ek olarak, daha Çok testin, Saha okumanın, düşmanın, desteğin ve özelleştirme seçeneklerinin eklenmesi planlanıyor iken, birçoğunun Erken Erişim fazında oyunculara sunulacağı söylenmiş.

Oynanış kısmında, düşmanlarımızdan tercihen saklanabilecek yahut kaçabileceğiz. Bu süreçte, bizlere sunulacak olan araçlar ile saklılık hünerlerimizi de arttırabilecek ve duruma nazaran sıvışmak yahut düşmanlarımızı yavaşlatmak için kullanabileceğiz.

Son olarak, oyun tarzımıza Müsait olarak, kullanacağımız araçları, geliştirmeleri ve destekleri seçebileceğiz. Ayrıyeten hücremiz bir nevi meskenimiz (olmaz olsun o denli ev) olacağı için, terapimizi tamamlar iken içerisini dekore edebileceğiz. Emsal olarak karakterimizi de özelleştirebilmemiz Mümkün olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir