Mortal Kombat 1 Duyuruldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 18, 2023 Yorum Yok

Dövüş denince akla gelen birinci isimlerden olan Mortal Kombat, hiç elbet ki birçoğumuzun çocukluk periyoduna denk geldiği için de Özel bir yere sahiptir. Ortadan geçen otuz yıllık müddet zarfında, sayısız platformda sayısız oyunu ile uzunluk göstermişti. Bu Yıl da yeni bir oyun Geri dönmeye hazırlanıyor. Dün NetherRealm Studios tarafından yapılan görüntülü paylaşımın akabinde, bugün Mortal Kombat 1 duyuruldu.


İlginizi Çekebilir: The Expanse’in Çıkış Tarihi Duyuruldu


Sonunda Mortal Kombat 1 Duyuruldu

Etkileyici bir fragman eşliğinde duyurulan oyunun 19 Eylül 2023 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için çıkacağı teyit edilmiş iken, yarın TSİ 20:00 prestijiyle ön-sipariş verebileceğiz. Şu Lahza için rastgele bir fiyat bilgisi paylaşılmamış olsa da, Billbil-kun tarafından aktarılana nazaran standart sürüm PlayStation ve Xbox versiyonları yetmiş dolar, Switch versiyonu altmış dolar, Premium sürümü Çehre on dolar ve var jenerasyona Özel olacak Kollector’s sürümü ise iki Çehre elli dolar olacak üzere görünüyor.

Fragmanda, beklediğimiz üzere tanıdık isimleri görebiliyor iken, bizlere nasıl bir kıssanın sunulacağına dair ipuçları verilmiş ve dövüşlerin de serinin şanına yakışır halde vahşet dolu olacağı görülüyor. Her ne kadar izlediğimiz bir CGI olsa da, görselliğin var jenerasyon konsollarda hayranlık uyandırıcı olacağına Kuşku yok.

Son olarak, oyunu ön-sipariş ile satın almanız durumunda hem beta testine erişim hakkınız olacak hem de Shang Tsung oynanabilir Ira takımına katılacak. Şimdilik oyun hakkında Çok bir ayrıntı verilmemiş olsa da, öncelikle PlayStation Showcase ve sonrasında da Summer Game Fest sırasında merak edilen ayrıntıların açıklanacağına Kuşku yok. Merakla takipteyiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir