The Wolf Among Us 2, Bu Yıla Yetişmeyecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 02, 2023 Yorum Yok

2019 yılının The Game Awards gösterisinde yine duyurulması ile Geri dönüş yapan The Wolf Among Us 2, bu yılın savlı oyunları ortasında yer alıyordu. Ne va ki artık umutlarımızı Öbür bir bahara taşıyabiliriz. Geliştirici tarafından yapılan paylaşım ile devam oyununun bu yıla yetişmeyeceği duyuruldu. Şimdilik rastgele bir tarih verilmeyip, yalnızca önümüzdeki yıla kaldığı söyleniyor.

Halihazırda Telltale Games ve stüdyonun kapanması sırasında ayrılan geliştiricilerin kurmuş olduğu AdHoc Studio ile üzerinde çalışılmaya devam edilen The Wolf Among Us 2, birinci dönemin altı ay sonrasında ve 1980 yılının Kış mevsiminde geçecek. The Big Apple (New York kentinin takma adı) ile ilgili daha Çok şey görebilmek ismine Fabletown kasabasının hudutlarından çıkacağız. Bigby olarak bir yandan Fabletown vatandaşlarına hizmet ederken, bir yandan da artık belediye lideri vekili olmuş Snow White buyruğu altında çalışıyor olacağız.

The Wolf Among Us 2 de Ertelendi

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında yayınlanan nihayet fragmanda, Scarecrow ve Tin Man üzere yeni Fable karakterlerine ek olarak, Faye Leung isimli Öbür bir yeni karakterin daha olacağını görmüştük. Yakın bir Vakit Evvel IGN sitesine yansıyan yeni gelişmeye nazaran de The Wolf Among 2, ne yazık ki 2024 yılında bizlerle olacak.

Devam oyununun önümüzdeki yıla kalmasının nedeni olarak, takımın Çok mesai yapmasının önüne geçilmesi, oyun için düzenlemeler ve Unreal Engine 5 motoruna geçiş olarak gösteriliyor.

Bildiğiniz üzere Telltale Games, tıpkı vakitte bu Yıl içerisinde çıkması beklenen The Expanse: A Telltale Series üzerinde de çalışıyor. Söylenene nazaran, iki oyun birbirinden bağımsızmış ve birbirlerinin çıkış tarihlerini etkilememiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir