Sifu’nun Steam ve Xbox Tarihi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 02, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz yılın başarılı oyunlarından olan Sifu, en nihayetinde diğer platformlara da geliyor. Sloclap tarafından Aralık ayında yapılan duyurun akabinde, Sifu‘nun Steam ve Xbox tarihi de sonunda aşikâr oldu. Beklenen buluşma, bu ay içerisinde gerçekleşecek. Ayrıntılar haberimizde.

Sloclap tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Sifu, geçtiğimiz yılın Şubat ayında PC (Epic Games Store), PlayStation 4 ve PlayStation 5 ve Kasım ayında da Switch için satışa sunulmuştu. Genç bir Kung Fu öğrencisi Pak Mei’nin kıssasına ortak olduğumuz oyunda, karakterimizin gizemli bir suikastçı kümesi tarafından katledilen ailesinin intikamını almak için şiddetli bir maceraya atılıyorduk.

Yolumuzun kıyı mahalleler, Belde köşeleri ve şirket kulelerin iç birçok farklı yerden geçtiği oyunda, adaptasyon ve yeterli konum almak Aka Ehemmiyet arz ediyor.

Sifu’nun Steam ve Xbox Tarihi Ne Vakit?

28 Mart 2023 tarihinde PC (Epic Games Store), PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlanacak olan güncellemesi ile Sifu, tıpkı gün içerisinde Steam mağazasına ve Xbox One ve Xbox Series konsollarına da gelmiş olacak.

Arenas genişlemesi ile oyuna beş farklı oyun modunda, dokuz yeni yer ve kırk beş şiddetli çaba bizi bekleyecek. Toplamda ekstradan on saatlik sunacak olan modlar, üzerimize dalga dalga akacak olan düşmanlara karşı ayakta kalmaya çalışacağımız Survival, kusursuz dövüş sergilemek durumunda olacağımız Performance, vakte karşı dövüşeceğimiz Time Attack, işaretlenen bölgeyi savunmamızın gerekeceği Capture ve işaretlenmiş olan bir şahıs bertaraf etmemizin gerekeceği Manhunt olarak sıralanıyorlar.

Eğer oyunun senaryosunu bitirmiş ve bir müddet sonra tekrardan Geri dönmeyi planlıyorduysanız, yeni güncelleme muhtemelen sizin için geçerli bir Sebep olacak. Öte yandan Sifu’nun Xbox mağazasında 369.99 TL üzerinden ön-siparişe açılmış olduğunu söyleyelim. Steam mağazasında ise şimdilik yalnızca İstek listenize alabiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir