eFootball 2023 İndirme Sayısı Dudak Uçuklatıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 02, 2023 Yorum Yok

Ağustos ayında eFootball 2022 için dönem güncellemesi olarak çıkan eFootball 2023, PC, PlayStation ve Xbox konsolları ve taşınabilir aygıtlar üzerinden fiyatsız olarak indirilebiliyor. Bu hafta içerisinde resmi duyuruda bulunan Konami, dünya genelindeki eFootball 2023 indirme sayısı açıklamasında bulundu. Dudak uçuklatan sayılar karşısında teşekkür hedefli bir kampanya düzenlenecek. Ayrıntılar haberimizde.

eFootball 2023 İndirme Sayısı Ne Kadar?

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, “eFootball 2023″ün taşınabilir sürümünün dünya çapında 600 milyon indirmeyi aşmasını Tebrik emeliyle “eFootball 2023″ün konsol ve taşınabilir sürümlerinde Türlü kampanya ve etkinlikler düzenleyeceğini duyurdu.

Aktif oyuncuların bu sezonki muvaffakiyetlerini yansıtan yeni kart teması “Show Time” bugün prestijiyle oyuna eklendi. Bu mühlet zarfında giriş yapan bütün kullanıcılar da “”Show Time” Neymar Jr!”ın sahibi olacak!

Ayrıca, oyuna her gün giriş yaparak oyun içinde yeni futbolcular edinmek için Gerekli olan eFootball jetonları kazanabilirsiniz (280 adede kadar). Önümüzdeki 28 gün boyunca (2 Mart – 30 Mart 2023) günde 10 eFootball jetonu sizleri bekliyor.

Kazandığınız bu ödüllerle daha sonra oyun içindeki Türlü etkinliklere katılabilir ve futbolcularınızı kendi “Rüya Takımlarınızı” güçlendirmek için eğiterek ödüllerden yararlanmanız mümkün.

Özel Neymar Jr yahut Lionel Messi ile gol atın ve mükafatlar kazanın!

Kullanıcılar muhakkak Faaliyet periyotlarında Neymar Jr yahut Lionel Messi kullanarak gol atarsa, eFootball jetonları, Oyun Puanları ve 10.000 Exp kazanabilirler.

  • Neymar Jr: 2 – 16 Mart (Daha sonra belirlenecek)
  • Lionel Messi: 16 – 30 Mart (Daha sonra belirlenecek)

Sınırlı periyodik indirimli coin satışı

eFootball coin indirimleri artık sizlerle! Kullanıcılar, “Rüya Takımlarını” oluşturmaya Yardımcı olacak eFootball coinlerini indirimli fiyatlarıyla satın alabilir.

“Show Time”da sergilenen Özel beceriler!

2 Mart’tan 9 Mart’a kadar, “Show Time” kart teması “Olağanüstü Bitiş” (Phenomenal Finishing) olacak. Bu, oyuncuların hareket yapmak için Üzücü bir pozisyonda olsalar dahi kuvvetli ve isabetli atış yapmalarını sağlıyor.

“Fortress” (“Kale), “Momentum Dribling” (“Hızlı Top Sürme”) ve “Game-changing Pass” (“Oyunun Bahtını Değiştiren Pas”) üzere yeni maharetler gelecekte Show Time’da var olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir