The Witcher 3: Wild Hunt Yeni Nesil Güncelleme Notları

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere yarın prestijiyle The Witcher 3: Wild Hunt yeni jenerasyon güncelleme yayınlanacak ve Cyberpunk 2077 sonrasında, serinin efsane oyunu da gelişmiş versiyonuna kavuşmuş olacak. Bunun öncesinde ise CD Projekt RED, güncelleme notlarını paylaştı.


İlginiz Çekebilir: The Witcher Remake, Oynanışta Esaslı Değişiklik Sunacak


The Witcher 3: Wild Hunt Yeni nesil Güncelleme Detayları

Polonya menşeli geliştirici tarafından yayınlanacak olan güncelleme, PC platformunu ve PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarını kapsayacak. Hem görsel hem de oynanış olarak birçok yeniliğin belirtildiği notlara bakacak olursak, PC ve konsollar için ışın izlemeli global ışıklandırma ve ortam örtme, modlar ve modlardan esinlenilen içerikler, Geralt, Yennefer, Triss, Ciri, Eredin iç pek Fazla Ira için dokuların 4K çözünürlüğe yükseltilmesi ve bütün anne karakterlerin kendilerine mahsus gölgelendirme, AMD FSR 2.1 dayanağı, Aralık sahneleri duraklatabilme, alternatif kamera seçeneği, çevresel iyileştirmeler ve modifikasyon üreticileri HalkHogan, Denroth, teiji25, chuckcash ve Terg500 tarafından hazırlanmış ve etkileyici gerçek vakitli Aralık sahneler, oyunun haritasındaki teknik meseleleri çözen ve yaratıkları yüksek çözünürlüklü hale getiren modlar sunulacak.

Yeni nesil güncellemenin PC versiyonuna Özel olarak DLSS 3.0 takviyesi, arazi, su, doku ve gölge kalitesini yükselten, çimleri sıklaştıran, bitki örtüsünün Irak aralara kadar görünür olduğu, genel ayrıntı düzeyinin yükseldiği ve fon karakterlerinin sayısının arttırıldığı ULTRA+ grafik ayarı olacak.

PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarına Özel olarak ise geliştirilmiş dokular, uygunlaştırılmış görsellik, gölgelendirme ve çizim arası ve daha kalabalık ortamlar, dinamik çözünürlük ile 30 FPS akıcılığın sunulacağı Işın İzleme Modu ve 60 FPS akıcılığın sunulacağı Performans Modu olmak üzere farklı grafik seçenekleri ve DualSense takviyesi olacak. kalite ve Performans olmak üzere iki farklı grafik seçeneğinin olacağı Series S versiyonunda ise ne yazık ki ışın izleme özellikleri olmayacak.

Çevrimiçi özellikler tarafında ise platformlar genelinde çapraz etap kaydetme dayanağı de olacakken, MY REWARDS (ÖDÜLLERİM) için kayıt olmanız durumunda da Roach kartı, Dol Blathanna zırh seti, White Tiger of the West zırhı ve farklı kılıçlar üzere ödülleriniz olacak.

CD Projekt RED tarafından yayınlanmış olan güncelleme notlarında, Netflix uyarlamasından esinlenilen mükafatlar kazanacağınız ve Velen bölgesinde geçecek yeni bir Yan vazife, Dandelion için Yine diziden esinlenilme alternatif bir Görüntü ve Nilfgaardian zırh seti, Çince ve Korece seslendirme ve Rusça seslendirme içn iyileştirmeler olacak.

Oyunun genelindeki birçok yanlışın da tahlile kavuşturulduğu yeni jenerasyon güncellemesinde, Süratli İşaret Büyüsü, harita üzerindeki soru işaretlerini ve kayıt simgelerini gizleyen yeni bir filtre, çatışmada değilken yahut Witcher duyularını kullanmıyor iken küçük haritayı ve misyon maksatlarını dinamik olarak gizleme, Denetim koluyla oynarken yavaş yürüme ve alternatif koşu seçenekleri, altyazı boyutunu ayarlayabilme üzere farklı oynanış seçenekleri de ekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir