Gamedec PlayStation 5 için de Yayınlanacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Perp Games ile Anshar Studios tarafından yapılan İlan ile Gamedec PlayStation 5 kullanıcılarıyla da buluşmaya hazırlanıyor. Şimdilik net bir tarihin verilmediği duyuruya ait ayrıntılar haberimizde.

Sanal dünyalardaki cürümleri çözmeye bir oyun dedektifi rolünde olduğumuz Gamedec, Cenk içermeyip Biricik oyunculu hikaye anlatımına odaklı olarak ilerliyor. Yirmi ikinci yüzyılın Varşova kentinde geçen senaryo boyunca zekamızı kullanarak tanıdıklardan ve şüphelilerden bilgi topluyor, planları ortaya çıkartıyor, hayat kurtarıyor ve sanal dünyalar ile içinde yaşayanlar ortasındaki bağlantıları ifşa etmeye çalışıyoruz.

Gamedec PlayStation 5 için de Geliyor!

Nisan ayı içerisinde Türkçe lisan dayanağı bulunan oyun, 2021 yılının Eylül ayında PC (Epic Games Store, GOG, Humble Store ve Steam) ve bu yılın Temmuz ayı içerisinde de Nintendo eShop üzerinden Switch için yayınlanmıştı. Sıradaki durak ise PlayStation 5 olacak.

Şimdilik net bir çıkış tarihi bulunmayıp, 2023 yılının başlarında var nesil Sony konsolu sahipleri ile buluşturulacağı söyleniyor. Duyuruya ait olarak yayınlanan basın bildirisinde, Anshar Studios lideri Jakub Kwinta şunları söyledi:

“Gamedec’in PlayStation için potansiyel çıkışı konusu, 2020 yılındaki topluluk fonlamasından beri aklımızdaydı. Perp Games ile paydaşlığımız, oyunun kapsamlı bir biçimde dallanıp budaklanan gidişatından katiyetle hoşlanacak olan yeni oyunculara ulaşmamızı sağlayacak. PlayStation oyunlarının listesi, insanların seçimlerin ve sonuçların olduğu oyunlar beklediğini de gösterdi. 22inci Yüzyıl’daki dedektiflerin karşı karşıya kaldığı seçimlerin tartısını hissedeceğinizi umuyoruz.”

Gamedec şu anda Steam mağazasında 50 TL karşılığında satın alınabiliyor. 135 TL fiyat etiketi satışa sunulmuş olan oyun, Türkçe lisan takviyesinin de çıkışıyla, Lokal fiyatlandırmaya geçiş sonrasında, 64.99 TL’ye düşmüştü. Artık ise 50 TL karşılığında kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir