Armored Core 6, Zorluğuyla Bizi Kanser Etmeyecekmiş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Söz konusu FromSoftware olunca, geliştirdiği oyunların zorluğu ortada. Vaziyet bu türlü olunca, yeni Armored Core için de benzeri bir niyet oluşmuş olabilir. Lakin stüdyodan Soulsborne stili Öbür bir oyun üzere beklemeyin. Armored Core 6, bizi kanser edecek zorlukta bir oyun daha olmayacakmış.

Önümüzdeki sene satışa sunulması beklenen altıncı Armored Core oyunu, The Game Awards 2022 gösterisinde duyurulmuştu. PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan devam oyunu için konusu haricinde pek bir bilgi paylaşılmamıştı. Yakın bir Vakit Evvel IGN tarafından yapılan röportajda konuşan FromSoftware lideri Hidetaka Miyazaki ve direktör Masaru Yamamura, Armored Core 6: Fires of Rubicon ile ilgili kimi ayrıntıları ortaya çıkarttılar.

Yeni Armored Core 6 Ayrıntıları Geliyor

Bizlere bir Aleni dünyanın sunulmayacağı devam oyunu, selefleriyle de rastgele bir temas içermeyecek. öteki bir deyişle, direkt altıncı oyun ile seriye giriş yapabileceksiniz. Bunlara ek olarak, Soulsborne tipi bir zorluk ile karşılaşmayacak olsak da, vazifelere, Hasım tiplerine ve dev robotumuzu bir ortaya getiriş halimize nazaran zorluğun değişebileceği söylenmiş.

Miyazaki tarafından belirlene nazaran devam oyununun anne tarafı, geçmişe dönüp de serinin çekirdek konseptine ve Özel yapan taraflarına yeterli bir nazar atılarak belirlenmiş. Bu bağlamda da montaj istikametini kullanmak, robotumuzu bir montajlamamız, özelleştirmemiz ve sonrasında da her bir parçayı ayarlayabileceğimiz yüksek düzeyde Denetim sahibi olmamız istenmiş. Bu iki çekirdek konseptin Çağdaş etrafta tekrar ele alınmış.

Serinin yeni oyunu, külliyen Biricik Benlik hikaye modu ve vazife tabanlı olacakmış. Her bir vazifeden döndükten sonra da anne merkeze dönecek ve bir sonraki misyona çıkmadan Evvel yeni modüller alabilecek ve robotumuza takabilecekmişiz.

Armored Core 6 direktörü Masaru Yamamura ise saldırganca oynamanın ödüllendirileceğini, lakin bunun direktörlüğünü yaptığı bir Öbür oyun olan Sekiro: Shadows Die Twice üzere olmayacağını lisana getirdi. nihayet derece kuvvetli olan düşmanların duruşunu, Darbe gücümüz ile kırabilmek ve kritik hasarlar verebilmek Mümkün olacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir