The Sims 4: Growing Together Genişleme Paketi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 24, 2023 Yorum Yok

Yaşam simülasyonu oyunları ortasında Değerli bir yere sahip olan The Sims 4, içerik takviyesi görmeye devam ediyor. Electronic Arts ve Maxis tarafından yapılan İlan ile The Sims 4: Growing Together, önümüzdeki ay içerisinde oyuncular ile buluşacak.

Yaşam simülasyonu serisi The Sims’in nihayet anne oyunu, 2000 yılının Şubat ayında satışa sunulmuştu. Önümüzdeki sene yirmi üçüncü yaşına basacak olan The Sims 4 için, ortadan geçen Vakit zarfında sayısız güncelleme, genişletme ve oyun paketleri yayınlanmıştı. Oyuncuların fiyatsız modele de geçilmiş olan oyuna ilgisi azalmadan devam ettiği için, haliyle Electronic Arts ve Maxis de takviyesini kesmiyor. Bu hafta prestijiyle, sıradaki genişletme paketi olan Growing Together duyuruldu. Yapılan İzah şu biçimde;

The Sims 4: Growing Together Genişleme Paketi Detayları

EA ve Maxis, The Sims 4’ün en nihayet ve 13. genişleme paketi olan Growing Together için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, San Sequoia ismindeki yeni “The Sims dünyası”nın adeta bir tabloyu andıran Hopewell Hills Mahallesi’nde ikamet eden Michaelson Ailesi’nin ömründen bir kesit sunuyor.

Oyunun yeni “aile dinamikleri” hakkında birçok ipucu veren görüntüde, tonton bir anneannenin ve dedenin yeni torunlarıyla tanışmaları sırasında “sosyal kimya”nın Simler’i nasıl etkilediğine Şahit oluyoruz; Bazen Simler Çabucak kaynaşırlarken, bazıları ise birbirleriyle çatışıyorlar. Kestirim edilebileceği üzere, bütün bu hisleri oyuncular yönlendirecekler.

Aileyi merkeze Meydan Growing Together’da oyuncular, dönüm noktalarında birçok kritik karar vermek zorunda kalacaklar; örneğin, Denetim ettikleri Simler’in ailelerinin yanlarına taşınıp taşınmayacaklarına karar verebilecekler. Şayet buna müsaade vermezlerse aile alakaları Olumsuz tarafta etkilenebilecek, müsaade verirlerse işler karmaşık bir Vaziyet alabilecek. Huzur içinde yaşamak mı, yoksa kaosun tam ortasına mı dalmak? Bu karar, oyunculara bağlı olacak.

Growing Together’a 16 Mart’tan itibaren; EA uygulaması, Steam, Epic Games Store (PC), PlayStation 5, Xbox Series X|S & Xbox One (konsol) ve Origin (Mac) uygulaması üzerinden erişilebilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir