Hogwarts Legacy Dizisi Mi Geliyor?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 24, 2023 Yorum Yok

Şimdilik resmi bir İzah olmasa da, Giant Freaking Robot sitesi tarafından Hogwarts Legacy dizisi üzerinde çalışıldığı argüman edildi. Proje üzerinde çalıştığı söylenen HBO tarafından da bu argümanın doğruluğunu kanıtlayan bir İzah yapılmış değil.

Hogwarts Legacy, nihayet devirde ismini sık sık duyduğumuz bir oyun olmaya devam ediyor. Steam satışlarında fırtına üzere esen ve hatta Steam Deck aygıtına da iki haftadır tepeyi kaptırmayan Hogwarts Legacy, Warner Bros. Şirketini de performansı ile bir epey mutlu etmiş durumda. O denli ki, açılış haftasında, Avrupa genelinde, Elden Ring ile karşılaştırıldığında % 56 daha Çok muvaffakiyet elde etti. Bu durum HBO şirketinin de dikkatini çekmiş olacak ki, bir sıra uyarlaması için kolları sıvamış.

Hogwarts Legacy Dizisi Geliyor Mu?

Giant Freaking Robot sitesinde yer Meydan habere nazaran, HBO tarafından Hogwarts Legacy HBO Max üzerinden yayınlanacak olan sıra uyarlaması için düğmeye basılmış. Haberin içeriğinde de, bahsi geçen bilginin muteber kaynakları üzerinden ulaştırıldığını belirtmişler.

Şimdilik hiçbir ayrıntı verilememiş olsa da, oyunda olduğu üzere Harry Potter romanları ve Yan senaryolu Fantastik Canavarlar öncesinde geçen bir öykünün sunulacağını varsayım etmek hiç de güç değil.

10 Şubat 2023 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkmış olan Hogwarts Legacy, 4 Nisan 2023 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One ve 25 Temmuz 2023 tarihinde de Switch kullanıcıları ile buluşacak.

Hikaye olarak 1800’lü yıllardaki Hogwarts kalesinde geçen oyunda, büyücülük dünyasını yok etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir Talebe rolüne bürünüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir