Yeni Resident Evil 4 Remake Fragmanını Kaçırmayın

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 24, 2023 Yorum Yok

Ağırlıklı olarak Müstakil üretimlerin karşımıza çıktığı yeni State of Play yayınında, pek Fazla fragman izledik. Bunların ortasında, yeni Resident Evil 4 Remake fragmanı da vardı. Önümüzdeki ay çıkacak olan yine üretimde, özgününe nazaran aksiyonun daha da tabanına vurulacağını bu sayede net bir formda görmüş olduk. Heyecanlanmamak elde değil.

Kronolojiye 2004 yılında geçen Resident Evil 4, Resident Evil 2 oyununun altı Yıl sonrasındaki bir vakitte geçiyor ve bir Defa daha Leon Scott Kennedy rolüne bürünüyoruz. Amacımız ise Birleşik Devletler liderinin gizemli bir tarikat tarafından kaçırılan kızı Ashley Graham’ı bulmak ve sağ salim Geri getirmek. Bu elbette kolay olmuyor ve bir tehlikeden başkasına sürüklendiğimiz aksiyon dolu bir maceraya atılıyoruz.

Yeni Resident Evil 4 Remake Fragmanı ile Aksiyonun Tabanını Görüyoruz

2005 yılında çıkmış olan Resident Evil 4, on sekiz yılın akabinde, bu defa tekrar imali ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 24 Mart 2023 tarihinde PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak olan oyun için State of Play sırasında yeni bir fragman daha yayınlandı.

Orijinalinden hatırlayacağımız pek Fazla şeyi görebildiğimiz üçüncü fragmanda, ada ve kale kısımlarına ek olarak, maden arabası kısmı, Ashley Graham ile oynadığımız kısım, Jack Krauser ve onunla yaptığımız çatışma sekansı, taş ocağı madenindeki iki devle kapışmamızı görebiliyoruz.  Ayrıyeten Ramon Salazar, Osmund Saddler ve Ada Wong da kısa periyodik ekrana geliyorlar.

Son olarak, yakın bir vakitte Özel bir demoda yayınlanacak iken, birçok oyuncu için vazgeçilmez olan The Mercenaries modu da Geri dönüş yapacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir