The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Oynanış Videosu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 28, 2023 Yorum Yok

Nintendo Youtube kanalı üzerinden The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oynanış görüntüsü yayınlandı. On dakika kadar süren oynanış görüntüsünde, oyuna dair pek Fazla ayrıntısı görme fırsatımız oldu.


İlginiz Çekebilir: Yeni Layers of Fear Oynanış Videosu


Switch ve Wii U için geliştirilmiş olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild için devam niteliği taşıyor olsa da kendi Müstakil kıssasını anlatacak olan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, E3 2019 fuarı sırasında duyurulmuştu. Switch için geliştirilen ve 12 Mayıs 2023 tarihinde çıkması beklenen oyun için, bugün on dakikalık yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Oynanış Görüntüsü Gösterildi

Bir evvelki oyundan aşina olduğumuz özelliklere ek olarak, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyununda bulunacak yeni özelliklerden birisi Recall olacak ve bizim için bir nevi asansör misyonu görecek.

Bir diğer dikkat çeken özellik ise Fuse. Bildiğiniz yahut bilmediğiniz üzere, Breath of the Wild oyuncularının en Fazla şikayet ettiği şeylerden birisi kırılan silahlardı. Devam oyunu ise buna Farklı bir yenilik getiriyor. örneğin Link ağaç kısmı ile kayayı birleştirerek bir silah yapabiliyor. Tıpkı biçimde okun ucuna yaratıkların birinden aldığımız gözü monte ederek bir nevi güdümlü ok üretebilmek Mümkün oluyor. Görünüşe nazaran bu üzere yüzlerce seçeneğimiz olacak ve Düş gücümüzü kullanarak oyunu Fazla daha eğlenceli hale getirebileceğiz.

Oynanış görüntüsünde ayrıyeten Construct ismindeki yeni bir düşmanı, Fazla katmanlı harita yapısını ve bulmacaları çözmek için yesyeni usulleri de görebiliyoruz. Bizleri oldukça keyifli bir oyun tecrübesinin beklediğine Kuşku yok.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir