GeForce NOW’da Türkiye’ye Özel Sınırlama Getirildi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 28, 2023 Yorum Yok

Ülkemizde GAME+ tarafından sunulan GeForce NOW’da Türkiye’ye Özel sınırlama getirildi. Bu sınırlamaya bağlı olarak, Premium abonelerin ayda sınırsız oyun oynama devri sona ermiş oluyor. Ayrıntılar haberimizde.

Avrupa ve şimal Amerika bölgelerinde Mac için 2017 ve PC için de 2018 yılı içerisinde faaliyete gelmiş olan GeForce Now, haftalık olarak yeni oyunlar ve dahası ile güncelleniyor. NVIDIA Tesla ekran kartlarının kullanıldığı servisin kütüphanesinde bulunan oyunları, nihayet teknoloji bir sistem yerine yüksek süratli internet teması ile kuvvetli ekran kartları ve işlemciler sayesinde RTX ve DLSS dayanaklı olarak üst Tertip kalitede oynayabiliyorsunuz. Ayrıyeten Freestyle, Highlights ve Ansel uygulamaları kullanılabildiğini de söyleyelim.

GeForce NOW’da Türkiye’ye özel Sınırlama Uygulanıyor

Daha evvelce sizlerle paylaştığımız haberimizde de aktardığımız üzere, 18 Mart 2023 tarihi prestijiyle abonelik fiyatları zamlanmıştı. Artık ise NVIDIA tarafından ülkemize Özel ve oynanış müddetinde sınırlamaya gidilen yeni bir kararın alındığı duyuruldu. Bugün prestijiyle yürürlüğe giren karara bağlı olarak, ülkemizdeki Premium aboneler artık ayda en Çok iki Çehre saat oyun oynayabilecekler. Bu da, gün başına yuvarlak hesap yedi saate tekabül ediyor.

GAME+’ın NVIDIA GeForce NOW abonelerine gönderdiği e-postada, oyun oynama mühletinin sonlandırılmasının sebebi olarak, kimi Premium hesapların maksadı dışında uygunsuz kullanımları gösterildi. Bu kullanımların, oyun tecrübesini ve servis kapasitesini Olumsuz etkilediği belirtildi. Yeni kararın bu Cin berbata ve Gaye dışı kullanımların önüne geçmek için alındığı Anlatım edildi.

“Son periyotta GAMEPLUS’a kayıtlı kimi Premium hesapların oyun tecrübesini ve servis kapasitesini Üzücü tarafta etkileyen sonuçları olan; hedefi dışında uygunsuz kullanımları olduğunu tespit ettik. Ne yazık ki; bu Cin kullanımlar Premium kullanıcılarımızın oyun tecrübesini negatif etkilemektedir.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir