The Last of Us Part 1’in PC Versiyonu Ertelendi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 03, 2023 Yorum Yok

Aralık ayında yapılmış olan İlan ile Mart ayının başlarında çıkmasını beklediğimiz The Last of Us Part 1’in PC versiyonu, birkaç haftalığına ertelendi. Neyse ki Yine Mart ayı içerisinde satışa sunulacak. Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Naughty Dog, aktüel tarihin 28 Mart 2023 olduğunu duyurdu. Pekala erteleme nedeni ne? Ayrıntısı haberimizde.

Dizi uyarlaması ile tekrar tanınan olan The Last of Us için sıradaki durak Epic Games Store ve Steam mağazaları ile PC olacak. Summer Game Fest sunumunun sonunda teyit edilen The Last of Us Part 1, Eylül ayında PlayStation 5 için satışa sunulmuştu.

The Last of Us Part 1’in PC Versiyonu neden Ertelendi?

The Game Awards gösterisinde yayınlanan yeni fragman ile 3 Mart 2023 olarak duyurulan çıkış tarihi, 28 Mart 2023 olarak güncellendi. Naughty Dog, ertelemeyi toplumsal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile duyurdu:

“The Last of Us hayranları,

Doğrudan mevzuya gelelim: The Last of Us Part 1’in PC çıkış tarihini başta 3 Mart olarak duyurduk, lakin çıkış tarihini birkaç hafta geriye çekmeye karar verdik. Artık 28 Mart’ta çıkacak. Stüdyo olarak, nihayet birkaç haftada The Last of Us için dolup taşan sevginiz ve dayanağınız başımızı döndürdü. HBO uyarlamasına olan sevginizi duyuyoruz, olağanüstü Fotoğraf Modu çekimlerinizi görüyoruz ve neredeyse on Yıl Evvel yarattığımız dünyanın ve karakterlerin her gün hem yeni hem de eski hayranlara ulaşmaya devam ettiğini öğrenmek bizi şaşkına çeviriyor. Bir çoğunuzun her şeyi başlatan kıssaya PlayStation 5 konsolundaki The Last of Us Part 1 ile Geri döndüğünüzü biliyoruz ve Part 1 PC için çıktığında birçoğunuzun – kimileriniz için birinci Kez – atılmak için heyecanlandığınızı ayrım ettik.

Ve bu yüzden The Last of Us Part 1’in PC çıkışının olabilecek en uygun formda olmasını garantilemek istiyoruz. Bu ek birkaç hafta, The Last of Us’ın bu versiyonunun sizin standartlarınızı ve bizimkini karşılamasını garantilememize İmkan tanıyacak. The Last of Us Part 1’in yeni bir platforma getirmekten ve Joel ve Ellie’nin unutulmaz hayatta kalış öyküsü ile yeni ve Geri dönüş yapan oyunculara ulaşmaktan heyecan duyuyoruz ve umuyoruz ki 28 Mart’taki PC çıkışı için sabırsızlanıyorsunuzdur. Naughty Dog takımı desteğinize ve coşkunuza minnettar ve yakında The Last of Us Part 1’in PC versiyonu hakkında daha Çok şey paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Dayanın ve Hayatta Kalın,

Naughty Dog”

Halihazırda Epic Games ve Steam mağazalarından 599 TL ile ön-sipariş ile alabildiğiniz oyun, 3 Mart 2022 tarihinde PC kullanıcılarıyla da buluşacak. Şu Lahza için sistem ihtiyaçlarının ve teknik manada ayrıntıların muhakkak olmadığını söyleyelim. Lakin nihayet devirde yayınlanan PlayStation Studios oyunlarını göz önünde bulunduracak olursak, nelerin destekleneceğini az Fazla iddia edebiliriz. 4K çözünürlükte 60 FPS akıcılığında oynayabilmek, geniş ekran, çoklu ekran, NVIDIA DLSS 2.0, DLSS 3.0, DLAA ve Reflex, AMD FSR 2.1 ve Intel XeSS ve IGTI teknolojileri, Dualsense ve daha pek Fazla şey için takviyenin sunulduğunu görebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir