Resident Evil 4 Remake İçin 12 Dakikalık Oynanış Videosu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 03, 2023 Yorum Yok

Game Informer Youtube kanalında, Resident Evil 4 Remake için yeni on iki dakikalık oynanış görüntüsü yayınlandı. Pek Fazla ayrıntısı görebildiğimiz görüntüyü kaçırmamanızı öneriyoruz. Şimdiden keyifli seyirler dileriz!


İlginiz Çekebilir: Resident Evil 4 Remake Oynanışta Değişiklikler Sunacak


Resident Evil serisinin birinci kırılma noktası olan Resident Evil 4, geliştirilmiş görsellik ve oynanış mekanikleri ile yenilenmiş olarak önümüzdeki ayın nihayet haftasında bizlerle olacak. İkinci oyunun tekrar imalinden Mesul grup tarafından geliştirilmekte olduğu için Aka merak uyandırmış olan Resident Evil 4 Remake için Game Informer tarafından yapılan röportaj ile yeni ayrıntılar ve kısa imajların ortaya girdiği görüntüler ortaya çıkmıştı. Artık ise karşımızda Özel bir PlayStation 5 oynanış görüntüsü var.

Yeni Resident Evil 4 Remake Oynanış Videosu

Oyunun beşinci kısma yer verilen görüntüde, köye dönüp de Luis Sera ile buluşmadan evvel, Leon ve Ashley ikilisinin kiliseden çıkıp mezarlıktan geçiyorlar. Bu kısmın sonrasında da, kulübede üzerimize dalga dalga gelen Ganado’lara hayatta kalabilmek için giriştiğimiz aksiyon ve tansiyon dolu çatışma sekansı bizi bekliyor ve bunu da aslında görüntüde görebiliyoruz.

Oynanış kısmında, Ashley ile ilgili bize merdiveni indirmesi üzere yenilikleri de görebiliyoruz. Daha evvelden söylendiği üzere rastgele bir sıhhat göstergesi yok, fakat bizi takip etmesi yahut beklemesini söylediğimizde yahut kaçırılma teşebbüsü olduğunda başka bir simge ile gösteriliyor. Kurtarmak için de Irak uzaklıktan düşmana ateş edebildiğimiz üzere, mermi tasarrufu yapabilmek ismine bıçaklayabiliyoruz.

Videoda ayrıyeten zımnilik kısımlarına da yer verilmiş. örneğin artık bir düşmana geriden gizlice yaklaşıp da bıçaklayarak bertaraf edebiliyoruz. Bunun dışında, hem hazine hem de Yan vazifeler için Gerekli olan modülleri toplama, silahlar ortasında süratli geçiş, olmazsa olmaz çantamız, kuşların yuvalarından cephane ve yumurta toplama, yeni Hasım tipi olan Brute ile olan savaşı ve efsanevi tüccarımızı da görebiliyoruz. Beklendiği üzere, silah satın almak, yanımızdaki silahları geliştirebilmek, topladığımız değerli eşyaları satabilmek ve takas yapabilmek Mümkün oluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir