Knockout City Sunucuları Bu Yıl Kapatılacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 03, 2023 Yorum Yok

Ücretsiz Knockout City ile bu Yıl vedalaşacağız. Geliştirici ve yayıncı pozisyonundaki Velan Studios, Haziran ayında sunucuların kapatılacağını duyurdu. Ayrıntılar haberimizde.

Velan Studios tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıla kadar Electronic Arts tarafından yayınlanan Knockout City, 2021 yılının Mayıs ayında oyuncular ile EA Originals etiketi altında buluşturulmuştu. 2022 yılının Haziran ayında yayıncılık haklarını geliştiricisinin devraldığı fiyatsız oyun, külliyen fiyatsız olarak indirilip oynanabiliyordu.

Takım tabanlı oynanan Knockout City, beğenilmiş ve milyonlarca oyuncu tarafından da oynanmaya başlanmıştı. Karakterinizi özelleştirip ekibinizi kurduktan sonra, koordineli çalışma ile harita üzerindeki toplar ile rakiplerinizi saf dışı bırakmaya çalışıyordunuz.

Knockout City Sunucuları Ne Vakit Kapatılacak?

İki yıllık müddette dönemlik olarak yeni içeriklerin yayınlandığı oyun için ne yazık ki yolun sonu göründü. Geliştirici Velan Studios, resmi sayfa üzerinden yaptığı İlan ile dokuzuncu dönem ile final yapılacağını söylüyor. 6 Haziran 2023 tarihinde ise var sunucuların fişi çekilecekmiş. Ne Mevcut ki PC versiyonu için Özel sunuculu versiyonu yayınlanacakmış. Haliyle dileyenler, oynamaya tam gaz devam edebileceklermiş.

Fişin çekileceği gün için önümüzde dört aylık bir müddet Mevcut ve gelene kadar da yeni güncellemeler ile yeni içeriklerin yayınlanmaya devam edileceği söyleniyor. Elbette bu kapatılma kararının akabinde, oyuncu sayısı elbette düşecektir. Bu bağlamda, Özel sunuculu versiyona gösterilecek ilginin durumu da başlarda soru işareti oluşturuyor.

Sizin de bildiğiniz üzere her çevrimiçi Fazla oyunculu oyun tıpkı istikrarı gösteremiyor. Geçmişte bunun örneğini Fazla fazlaca görmüştük. Knockout City de benzeri mukadderatı paylaşarak listeye ismini yazdırmış olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir