The Day Before’dan 10 Dakikalık Oynanış Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 03, 2023 Yorum Yok

Beklenen gün sonunda geldi ve The Day Before‘dan 10 dakikalık oynanış fragmanı oyuncuların beğenisine sunuldu. Yayınlanan fragmanların akabinde, bakalım oynanış görüntüsü da bizleri etkileyebilecek mi? Ayrıntılar haberimizde.

2021 yılındaki duyurusundan bu yana erteleme haberleriyle de karşımıza çıkacak The Day Before, Kasım ayı içerisinde bizlerle olacak. Gördüğümüz birinci günden bu yana İlgi cazipliğini koruyan hayatta kalma MMORPG oyunu, PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor.

İsim hakkı sorunu yüzünden Mart başında çıkması beklenir iken fazladan birkaç ay daha beklemek durumunda kalacağımız The Day Before için, geçtiğimiz günlerde oynanış imgelerinin yayınlanacağı söylenmişti. İşte o gün geldi ve geliştirici Fntastic stüdyosunun Youtube kanalı üzerinden on dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlandı.

The Day Before’dan 10 Dakikalık Oynanış Fragmanı Yayınlandı

DayZ, The Division ve The Last of Us karışımı bir havanın estiği oyunun görüntüsünde, genel olarak terk edilmiş Belde sokaklarında keşif yapılan, işimize yarayacak eşyalar için meskenlere girdiğimiz kısımları görebiliyoruz. Ayrıyeten tezgahlarda silah geliştirmesi, sırt çantası envanter idaresi ve Uzaklık orta zombiler ile yapacağımız çatışmalar da ekranımıza geliyor. Görünüşe nazaran zombiler pek bir Sıkıntı teşkil etmeyecek ve Irak uzaklıktan bertaraf edilebilecek.

Sizin de bildiğiniz üzere oyundaki düşmanlarımız yalnızca zombiler değiller. Bizim üzere her bir Ira de gerçek bir şahıs tarafından yönetilecek ve duruma nazaran onlarla da çatışmaya gireceğiz.

Bunun dışında, çevresel seslerin de tesirli olduğu oynanış görüntüsüne bakarak genel ambiyansın ve ışıklandırmanın beğenilen göründüğünü söyleyebiliriz. Pekala siz oynanış görüntüsü ve bu bağlamda oyun için ne düşünüyorsunuz? Beklenen etkiyi yapabilecek mi, yoksa kısa müddette unutulup tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak mı? Yorum kısmında fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

The Day Before Hakkında

Yaşanan bir salgın sonrasında, yürüyen ölüler ortalığı istila ettiği, hiçbir şeyin eskisi üzere olmadığı ve hayatta kalanların da otomobil, yiyecek ve silah için birbirlerini öldürdükleri Amerika topraklarında geçecek.

Biz ise Biricik başımıza uyanacak ve birinci andan itibaren hayatta kalmak için kaynak arayışına girişeceğiz. Bu noktada da bu yürüyen ölüler yetmezmiş üzere bir de öteki oyuncular ile gayret etmeye ve hayatta kalmaya çalışacağız. Yürüyen ölüler sese hassas olduklarından ötürü, erzak tasarrufu için Gereksiz çatışmalara girmemek ismine dikkatli devinim etmemiz gerekecek.

Keşif konusunda Özgür olacağımız oyunun dünyasında gezerek, terk edilmiş araçlar, konutlar ve gökdelenler iç Hariç ve İç yerleri araştırarak işimize yarayacak eşyalar bulacak ve avantajımıza kullanabileceğiz. Ayrıyeten eski bir topluluğun da yenilenme sürecine katkıda bulunabileceğiz. Onlardan aldığımız eşya ve silahları satabilecek ve gerektiğinde öbür oyuncular ile bağlantı de kurabilmemiz de Muhtemel olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir