Rockstar Games Oyunları Zamlandı!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 02, 2023 Yorum Yok

Şu nihayet birkaç gündür Aka yayıncılar, oyunlarının fiyatlarını, Steam mağazasının önerilen döviz kurunu güncellemesinin akabinde, güncelleyerek fahiş fiyatlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyorlar ve yeni olmayan oyunlarda dahi olağanın Fazla üstü tablolar ile müsabakaya başladık. örneğin Microsoft oyunlarına yapılan artırımlar, bunun en Aka örneği oldu. Yakın bir Vakit Evvel ise Rockstar Games oyunları zamlandı.

Güncel Rockstar Games Oyunları Zamlandı

Buradan ulaşabileceğiniz sayfadan da Denetim edebileceğiniz üzere, nihayet çıkan Rockstar Games oyunlarından Red Dead Redemption 2, % 285 artırım ile 299 TL’den 1150 TL’ye çıktığını görebiliyoruz. Ultimate sürümü ise % 279 artırım ile 1700 TL olmuş iken, Red Dead Online ise % 136 artırım ile artık 375 TL.

Grand Theft Auto V ise % 225 artırım ile 169 TL yerine artık 550 TL’ye satılır iken, Criminal Enterprise Starter Pack de % 363 artırım ile 39 TL’den 185 TL’ye çıktı. Tıpkı formda Shark kartları da artırım dalgasından nasiplerini almış durumdalar.

Bahsi geçen oyunlardan Grand Theft Auto V, bu Yıl içerisinde on yaşına basacak. Red Dead Redemption 2 ise beşinci yaşını doldurmuş olacak ve Vaziyet bu türlü iken bu kadar yüksek oranda artırım yapılması da oldukça düşündürücü. Doğal ki Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketinin de 1150 TL üzere epey uçuk bir fiyattan satılması Fazla daha düşündürücü.

Hiç Kuşku yok ki, önümüzdeki periyotta öbür Aka yayıncıların da bu usul fiyat güncellemeleri ile karşımıza çıkmaya devam edecekler. Microsoft oyunlarının zamlanması haberinde dediğimizi tekrar edelim. Artık fiyatının Müsait olduğunu gördüğünüz ve almayı istediğiniz bir oyunu, vakit geçmeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir