God of War Ragnarök’ün Satış Başarısı Göz Dolduruyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 02, 2023 Yorum Yok

PlayStation konsollarının Değerli markalarından birisi olan God of War’un aktüel oyunu, Kasım ayı içerisinde satışa sunulmuştu. 2018 yılında çıkan oyun için devam niteliği taşıyan God of War Ragnarök’ün satış başarısı da hiç elbet ki oyuncular kadar Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica stüdyosunun yüzünü güldürüyordur. Aktüel satış sayısı ise rekora koşulduğunun delili oldu.

Hatırlayacağınız üzere Kasım ayının sonlarına gerçek PlayStation Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile birinci haftasında 5.1 milyonluk satış adedine ulaştığını öğrenmiştik. Bu, God of War, The Last of Us Part 2 ve Marvel’s Spider-Man oyunlarının geride bırakılarak, PlayStation tarihinin en süratli satan birinci parti oyunu olduğu manasını da taşıyordu.

God of War Ragnarök’ün Satış Başarısı Yüzleri Güldürüyor

Yakın bir Vakit Evvel SIE Santa Monica stüdyosunun yaptığı bir diğer Twitter paylaşımıyla, şimdi üç ay doldurulmadan Evvel on bir milyonluk ünite satış adedine ulaşıldığı duyuruldu.

“God of War Ragnarök’ün resmi olarak 11 milyon kopya sattığından Dolayı inanılmaz derecede gurur duyuyoruz!

Hayranlarımızın takviyesi olmadan bunların hiçbiri Mümkün olmayacaktı. Bu yüzden, bizimle bu maceraya katıldığınız için teşekkür ediyoruz!”

2018 yılında çıkan bir evvelki oyunun bu vakte kadar yirmi üç milyon ünite satışının gerçekleştirildiğini düşünecek olursak, God of War Ragnarök bu sayıyı kısa bir müddette yakalayacakmış üzere görünüyor.

Son olarak, Aralık ayında yapılan İlan ile God of War Ragnarök için Yeni Oyun+ özelliği gelecek. Şimdilik net bir tarih ve ayrıntı belirtilmiş değil, fakat 2018 yılında çıkmış olan oyuna eklenen özellik ile yeni özelleştirme seçenekleri, zırh setleri, düşmanlar için yeni hamle formları ve daha pek Fazla şey ile gelmişti. Bunun birebiri muhtemelen şimdiki oyun için de geçerli olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir