The Last of Us Part 1 PC Yamalı Bohçaya Döndü: Yeni Güncelleme Yayında

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 09, 2023 Yorum Yok

The Last of Us Part 1 PC versiyonu için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Bu sıkı çalışma ile oyun, yakın bir vakitte tam manasıyla oynanabilir hale gelecekmiş üzere görünüyor. Güncellemenin ayrıntıları haberimizde.

The Last of Us Part 1 oyunun PC versiyonu için kurtarma çalışmaları tam gaz devam ediyor. Olabilecek en güzel tecrübenin sunulması kelamı ile bir ay kadar ertelenmiş olan oyun, tutulamamış bir kelamın sonucunda performans problemleri ve teknik meseleler ile dolup taşar bir hale karşımıza gelmişti. Kullanıcılar tarafından yapılan Misli eleştirili Geri dönüşlerin akabinde sıkı bir çalışma sürecine giren Iron Galaxy ve Naughty Dog, bu vakte kadar irili ufaklı pek Fazla anne ve Aralık güncelleme yayınlamışlardı.

The Last of Us Part 1 PC Versiyonu İçin Devasa Yeni Güncelleme

İlk günkü haline nazaran oldukça evre kaydedilen oyun için, bugün prestijiyle 1.0.5.0 versiyonlu yeni bir güncelleme daha yayınladı.

49 GB boyutundaki bu güncelleme, evvelkilerde olduğu üzere AMD odaklı iç pek Fazla teknik sorunu tahliller iken, gölgelendirme oluşturma mühletleri daha da kısalıyor. Bunlara ek olarak, optimize edilen içerik ve kod ile hem işlemci hem de muhakkak kısımlar için performans güzelleştiriliyor, düzgünleştirilmiş kısım yükleme de ‘Lütfen Bekleyin’ ve yükleme ekranlarının ölçüsünü azaltmaya Yardımcı oluyor ve kaplama kalitesi ayarının ekran kartı belleğine tesirinin azaltılması da, birçok oyuncunun kaplama kalitesi ayarlarını yükseltmesine yahut var ayarlar ile uygunlaştırılmış performans tecrübesi yaşamasına İmkan tanıyor.

Güncelleme ile ayrıyeten kritik olmayan görsel effekt yoğunluğunu ve sayısı ayarlayabildiğimiz yeni Efekt Yoğunluğu ayarını ekler iken, Düşük ve Orta Ortam Ira Yoğunluğu ayarlarında kalabalık ölçüsü arttırılmış ve çok Düşük seçeneği de eklenmiş. Hepsine de Seçenekler > Grafikler yolunu takip ederek ulaşabiliyorsunuz.

Son olarak, Iron Galaxy ve Naughty Dog stüdyosu AMD ve NVIDIA ekran kartı sahipleri için en aktüel şoförlerin yüklenmesini öneriyor. AMD kullanıyorsanız buradan, NVIDIA kullanıyorsanız da buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir