Apex Legends’ın 17. Sezonu Başladı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 09, 2023 Yorum Yok

Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından yapılan İlan ile Apex Legends’ın 17. sezonu başladı. Oynanabilir Ira Ballistic’in yanı sıra, yeni özellikler bizi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Her dönemde oyuncuları yepisyeni özelliklerle buluşturan, EA’in savlı FPS oyunu Apex Legends, yeni döneminde da sevenlerini oyunun başına bağlayacak birçok özellik getiriyor.

Apex Legends’ın 17. Dönemi Neler Getiriyor?

Apex Legends: Arsenal’ın başrol oyuncusu yeni Legend, Ballistic. Asıl ismi August Montgomery Brinkman olan 63 yaşındaki silah ustası, oyuna 24. Ira olarak iştirak sağlıyor.

Ballistic’in edilgen yeteneği Sling isminde, iki yerine üç silah taşımanıza İmkan tanıyan bir özellik. Sling ile maçlarda daha Çok ateş gücüne sahip olabiliyor ve rastgele bir eklentiyle güçlendirilemeyecek olan üçüncü silahınıza Inventory yahut Character Utility Action kısımlarından ulaşabiliyorsunuz. Ballistic, taktik yeteneği olarak da Whistler’a sahip. Rakip oyuncuların silahlarının çabuk ısınmasını ve atış yaptıklarında onlara ziyan vermesine neden olan bu Yetenek ile rakiplerinizin iki Kez düşünmesini sağlayacaksınız. Ve nihayet olarak Ballistic’in en kuvvetli yeteneği olan Tempest, yanınızdaki arkadaşlarınıza daha süratli şarjör doldurma, daha süratli devinim etme ve Ebedi mermi üzere özellikler veriyor.

Apex Legends: Arsenal, öbür dönemlerde olduğu üzere Yine bir Battle Pass ile Bir arada geliyor. Wattson’ın System Shock kostümü, Devotion LMG silahına gelen Pulse Eater deseni üzere kozmetik eklentilerin yanında yeni emote’lar, yükleme ekranları, müzik kesimleri, bayrak çerçeveleri ve daha fazlasını da içeren Battle Pass fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Electronic Arts ve Respawn Entertainment imzası taşıyan ve 9 Mayıs prestijiyle PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de EA Uygulaması ve Steam’de yer Meydan Apex Legends: Arsenal hakkında daha Çok bilgi için bu adresi inceleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir