Daymare: 1994 Sandcastle, Ağustos’ta Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 10, 2023 Yorum Yok

Bu Yıl çıkması beklenen Türkçe altyazı ve arayüz takviyeli Daymare: 1994 Sandcastle için net tarih muhakkak oldu. Ayrıyeten çıkışından Evvel deneyebilmemiz için bir oynanabilir demo da yayınlanacak.

Daymare: 1998 için devam niteliği taşıyan Daymare: 1994 Sandcastle, 2021 yılında duyurulmuştu. hikaye olarak evvelce devlet için çalışan bir casus olup, sonradan H.A.D.E.S. birliği ismine çalışmaya başlayan Delila Reyes karakterinin başından geçenlerin anlatılacak.

En ileri teknolojili ve yenilikçi silahlarından birini alıp dünyanın en Ünlü ve en gizemli yerine, yer altındaki ıssız bir askeri araştırma merkezine gideceğiz. Burada da daha evvelce hiçbir yerde görmediğimiz, ancak öldükten sonra daha da güçlü bir formda Geri dönebilme ihtimali olan yaratıklar ile uğraşa çabaya gireceğiz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen ve Daymare: 1994: Sandcastle, gelişmiş görsellik, müzikler, ses efektleri ve envanterinizi daha kolay düzenleyebileceğiniz yeni bir V.A.C. sistemi ile gelecek. Ayrıyeten anne karakterimizin koluna yerleştirilen tarayıcı göz sayesinde, karşınıza çıkacak pürüzleri aşmak için gereken ipuçlarının yanı Dizi gizli dokümanları ve eşyaları da bulabilmeniz de Mümkün olacak.

Daymare: 1994 Sandcastle Ne Vakit Çıkıyor?

PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için Invader Studios tarafından geliştirilen oyun, Leonardo Interactive yayıncılığında 30 Ağustos 2023 tarihinde satışa sunulacak. Ayrıyeten Switch versiyonu da geliştiriliyor, fakat şimdilik Nintendo konsoluna çıkış tarihi verilmiş değil.

Eğer oyunu çıkışından Evvel denemeyi isterseniz, 11 Mayıs 2023 tarihinde PC için yayınlanacak olan bir demoyu beklemenizi öneriyoruz. Kıssanın başlarının gösterileceği oynanabilir demoda mekaniklere, görselliğe ve çatışma sistemine de yakından nazar atabilecek olup, kesin versiyonda kullanımımıza sunulacak olan silahların birçoğunu kullanma fırsatı da bulacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir