The Last of Us Part 1 PC Tarihi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

The Last of Us Part 1 PC tarihi ne vakit? Uzun vakittir karşılığı merak edilen bu soruya cevap, The Game Awards 2022 sırasında geldi. Şu anda Epic Games ve Steam mağazalarından hem İstek listenize ekleyebiliyor hem de satın alabiliyorsunuz. Yayınlanan birinci fragmana göz atmayı unutmayın.

Eylül ayının başında PlayStation 5 için satışa sunulmuş olan The Last of Us Part 1, bildiğiniz üzere Epic Games ve Steam mağazaları üzerinden PC kullanıcılarıyla buluşacak. Hatta oyunun direkt bu platform hedeflenerek yapıldığı da söylenmişti. Vaziyet bu türlü olunca, çıkış tarihinin ne Vakit açıklanacağı Aka bir merak konusuydu.

The Last of Us Part 1 PlayStation 5 için çıkışını gerçekleştirdikten sonra bir İzah yapan Naughty Dog, PC versiyonunun Çok gecikmeyeceğini söylemişti. Resmi çıkış tarihi ise The Game Awards 2022 sırasında duyuruldu.

The Last of Us Part 1 PC Tarihi Açıklandı

Halihazırda Epic Games ve Steam mağazalarından 599 TL ile ön-sipariş ile alabildiğiniz oyun, 3 Mart 2022 tarihinde PC kullanıcılarıyla da buluşacak. Şu Lahza için sistem ihtiyaçlarının ve teknik manada ayrıntıların aşikâr olmadığını söyleyelim. Lakin nihayet periyotta yayınlanan PlayStation Studios oyunlarını göz önünde bulunduracak olursak, nelerin destekleneceğini az Fazla varsayım edebiliriz. 4K çözünürlükte 60 FPS akıcılığında oynayabilmek, geniş ekran, çoklu ekran, NVIDIA DLSS 2.0, DLSS 3.0, DLAA ve Reflex, AMD FSR 2.1 ve Intel XeSS ve IGTI teknolojileri, Dualsense ve daha pek Fazla şey için takviyenin sunulduğunu görebiliriz.

İlk olarak 2013 yılında PlayStation 3 için satışa sunulmuş olan The Last of Us, 2014 yılında da Remastered sürümü ile PlayStation 4 platformuna da çıkmıştı. 2020 yılında ise devam oyunu The Last of Us Part II, Yeniden bu konsola çıktıktan sonra PlayStation 5 için de uyumlu hale getirilmişti. Gelecekte bu oyunun da PC’ye çıkacağına Kuşku yok.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir