Hades II Duyuruldu! Önümüzdeki Sene Çıkıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Supergiant Games tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanmış olan Hades, roguelike cinsinin en kaliteli temsilcilerinden birisi olmuştu. Sayısız mükafatın de sahibi olan oyunun sevenleri için The Game Awards 2022 sırasında sevinçten havalara uçuracak bir haber geldi ve Hades II duyuruldu.

Hades Devam Oyunu Hades II Duyuruldu

İlk oyunun en güzel taraflarının üzerine kurulan Hades II, birebir Hades üzere öncelikle Erken Erişim evresi ile 2023 yılında karşımıza çıkacak. Bu sefer bizleri yeraltı dünyasının prensesi ile tanıştıracakmış. Oyuncular tarafından yapılacak olan Geri dönüşler ile gidişat belirlenecekmiş.

Duyurunun ardından birinci ayrıntıları paylaşmayı da ihmal etmeyen Supergiant Games, temel düşmanlarımızın Titan’lar olacağını ve bu defa karanlık büyüler de kullanabileceğimizi söyledi. Şayet birinci oyunu oynamadan ikinci oyuna atlama isteğiniz varsa, size hoş bir haberimiz var. O denli ki, her ne kadar Hades için direkt bir devam niteliği taşısa da olan biteni anlamak için mutlak suretle birinci oyunu oynamak gerekmeyecekmiş.

Geliştirici tarafından verilen bir öbür Kıymetli ayrıntı ise, bu defa yeraltı dünyasının ölümsüz prensesi Melinoe rolünde olacağımız. Supergiant Games, Hades ile akrabalığının olduğuna inanılan ve hakkında bilenen az şeyin olduğu bu karakterin öyküsünü anlatmaya hayli istekliymiş.

Şu Lahza için net çıkış tarihi olmayan Hades II oyununun İstek listenize alabiliyor iken, İlan fragmanına da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir