Judas, Ken Levine’in Stüdyosunun İlk Oyunu Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

BioShock yaratıcısı Ken Levine başkanlığındaki Ghost Story Games, esasen Irrational Games stüdyosunun İsim değiştirmiş hali. Uzun vakittir da yeni bir oyun üzerinde çalışıyorlardı. Merak ettiğimiz bu oyun, The Game Awards sırasında duyuruldu. Levine, oyun dünyasına Judas ile Geri dönüş yapacak. Birinci ayrıntılar ise haberimizde.

BioShock Infinite oyununun çıkışı sonrasında, 2014 yılı içerisinde Irrational Games stüdyosunun kapanacağı haberini almıştık. Bu haberden üç Yıl sonrasında ise Irrational Games stüdyosunun Ghost Story Games olarak İsim değiştirdiğini ve reis ve Yaratıcı Direktör Ken Levine ve beraberindeki on iki eski çalışan ile yollarına devam ettikleri müjdelenmişti. Bununla Birlikte hikaye anlatımına odaklı tecrübeler sunması amaçlanan oyunlar üzerinde çalışılacağı belirtilmişti.

Judas, Birinci Ghost Story Games Oyunu Olacak

Uzun müddettir gizemli bir oyun üzerinde çalıştıklarını bildiğimiz Ghost Story Games stüdyosu, The Game Awards sırasında karşımıza çıktı ve beklenen duyuruyu yaptılar: Judas.

Çıkış tarihi aşikâr olmayan birinci şahıs perspektifinden oynanacak, hikaye anlatımının ön planda olduğu ve pek Fazla açıdan bizlere BioShock serisini anımsatan oyun, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor.

Şimdilik Fazla Çok bir ayrıntının verilmediği Judas için yapılan genel İzah ise şöyle;

“Parçalanmış bir gemi. Umutsuz bir kaçış planı.

Gizemli ve problemli Judas rolündesin. Hayatta kalmak için Biricik umudun, en Üzücü düşmanların ile birlik olmak yahut ittifaklarını bozmak. Bozduğun şeyi Tamir etmek için Birlikte çalışacak mısın, yoksa yanmaya mı bırakacaksın?”

Resmi İlan sonrasında açılan Epic Games ve Steam mağazalarında Dilek listenize alabiliyorsunuz. Merak edilen ayrıntıları öğrenmek için ne kadar beklememiz gerektiği ise şimdilik meçhul. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir