Crash Team Rumble ile Seriye Çok Oyunculu Bir Üye Katılıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Crash serisinin yeni oyunu duyuruldu. Aşina olduğumuz komikliklerin yaşandığı İlan ile Crash Team Rumble kendisini gösterdi. Bu sefer karşımıza epey farklı bir oyun çıktı. Birinci ayrıntılar ise haberimizde.

2010 yılında çıkan Crash Bandicoot Nitro Kart 2 sonrasında derin bir sessizliğe gömülmüş olan seri, birinci Evvel 2017 yılında çıkan Özgün üçlemenin yenilenmiş versiyonu ile yine canlanmıştı. Sonrasında da Crash Team Racing Nitro-Fueled, Crash Bandicoot 4: It’s About Time ve Crash Bandicoot: On the Run! oyunlarını görmüştük.

Crash Team Rumble Serinin Havasını Değiştirecekmiş Üzere Görünüyor

Crash Bandicoot 4: It’s About Time oyununun Steam üzerinden yayınlanmasından Çok bir Vakit geçmemişti ki The Game Awards sırasında sahneye çıkan şirin maskot ile Toys for Bob tarafından geliştirilen yeni oyunun duyurusu da gerçekleşti. Lakin bu kere karşımızda epeyce farklı bir oyun duruyor. O denli ki, serinin dörde dört kadro tabanlı Fazla oyunculu üyesi olacak, Crash Team Rumble.

Crash, Coco, Doctor Neo Cortex, Tawna ve öbür pek Fazla karakterin seçilebilir olacağı ve çapraz platform takviyesinin de sunulacağı oyunun oynanışına nazaran en Çok Wumpa meyvesini toplayan tarafın kupayı kaldıracak. Elbette bunu yaparken rakip ekibe da dikkat etmemiz gerekecek.

Her bir karakterin kendisine has gücü, kişiliği ve oynanış tarzı olacak. Haliyle bu da oynanışta çokça çeşitlilik manasına geliyor. Zafere giden yolda da kaymak, ortalığı kırıp dökmek ve hoplayıp zıplamak iç her şeyi yapmamız gerekecek. diğer bir deyişle, stratejik elementlerin olacağı bir oyun bizi bekliyor.

Bu vakte kadar daima aşina olduğumuz Crash oyunlarıyla karşılaştığımız için Crash Team Rumble elbette farklı, lakin Fazla oyunculu oyunların hiç olmadığı kadar İlgi gördüğünü de göz önünde bulundurduğumuzda yerinde bir tercih oldu diyebiliriz. Elbette bunu oyun satışa sunulduğunda daha âlâ anlayacağız. Bakalım gelişmeler ne tarafta olacak?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir