Suicide Squad: Kill the Justice League Tarihi Açıklandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir geliştirilme evresinde olan ve bu Yıl içerisinde ertelenmiş olan Suicide Squad: Kill the Justice League tarihi sonunda açıklandı. Mayıs ayında hem Justice League birliğini dağıtmak hem de Kevin Conroy’un sesini nihayet Sefer duymak için çıkacağımız macera başlayacak.

2020 yılındaki DC Fandom sırasında duyurulmuş olan Suicide Squad: Kill the Justice League, bildiğiniz üzere Mart ayında önümüzdeki yıla ertelenmişti. Hem yaratıcı direktör hem de stüdyonun kurucu ortaklarından Sefton Hill, net bir gün belirtmeksizin ilkbahar aylarında satışa sunulacağını söylemişti.

Suicide Squad: Kill the Justice League Tarihi Resmiyet Kazandı

Uzun vakitten sonra bizlere kendisini hatırlatan oyun, 26 Mayıs 2023 tarihinde PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Resmi İlan ile yeni bir de fragman yayınlandı.

Batman karakterinin sahneye çıktığı fragman, aslında biraz da duygusal. Zira, Kevin Conroy’un sesini otuz yılın akabinde Batman rolünde nihayet Sefer duyacağız. Bildiğiniz üzere Conroy, geçtiğimiz ayın başında altmış altı yaşında hayata gözlerini yummuştu. Hasebiyle da Suicide Squad: Kill the Justice League de Özel bir oyun olacak. Aslında fragmanın sonunda da “TEŞEKKÜR EDERİZ KEVIN” yazısını görebiliyoruz.

Suicide Squad: Kill The Justice League Hakkında

DC cihanında geçecek olan oyun, Özgün bir hikaye sunacak. Bizleri Aleni dünya oynanış ile Metropolis kentine götürüp, geliştirici stüdyonun karaktere odaklı hikaye anlatımını üçüncü şahıs nazar açısından oynanış ile birleştirerek farklı bir tecrübe sunacak olan oyun, Suicide Squad üyeleri Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark karakterlerinin şiddetli gayretini anlatacak. Bu defa Superman, Batman, Green Lantern ve Wonder Woman üzere kuvvetli karakterlerden oluşan Justice League birliğini ortadan kaldırmaya ve dünyayı kurtarmaya çalışacağız.

Arkham kozmosunun devamı olacak oyunu tercihen Biricik başınıza yahut dört şahsa kadar kooperatif dayanağı ile oynayabileceksiniz. Şayet Biricik başınıza oynamanız durumunda, öbür karakterlere geçiş yapabilmeniz Muhtemel olacak.

Her bir karakterin kendisine mahsus devinim tarzı ve seyahat yeteneği olacak ve bu sayede dinamik Aleni dünyaya sahip Metropolis kentini Özgür bir halde keşfedebileceksiniz. Ayrıyeten özelleştirebileceğiniz Fazla Türlü silahlar ve ustalaşmanızın gerekeceği yetenekler de olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir