Horizon Forbidden West: Burning Shores PS5 için Geliyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment ve Guerrilla Games, Aloy hanımın yeni bir maceraya pupa yelken açacağı Horizon Forbidden West: Burning Shores içeriğini duyurdular. Ayrıntılar haberimizde.

19 Nisan 2023 tarihinde yayınlanması beklenen yeni genişletme paketi, PlayStation 5 için özel olarak geliştiriliyor. Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, her ne kadar anne oyun eski kuşağa çıkmış olsa da, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Burning Shores da eski jenerasyon konsol sahiplerini üzecek olan bir öteki genişletme paketi olacak.

Horizon Forbidden West: Burning Shores, Yeni Bölgeye Götürecek

Şimdilik pek bir ayrıntı bulunmuyor. anne oyunun bittiği noktadan devam edecek ve Tenakth klanının topraklarının güneyindeki volkanik bir takımadaya gideceğimiz içerikte, yeni karakterler ile tanışacak ve yeni maceralara çıkacağız. İlan fragmanında ise, anne Zero Dawn ve Forbidden West haritalarında da karşımıza çıkan, fonksiyonunu yitirmiş olarak devasa makineyi hareketli halde görebilmek de Mümkün oluyor. Ayrıyeten Hollywood yazısından da anlayabileceğiniz üzere, bu yeni bölge esasen Los Angeles kenti.

Peki bu içerin neden yalnızca PlayStation 5 için çıkıyor? Stüdyo, hususa ait olarak şöyle bir açıklamada bulunmuş;

“Burning Shores için yaratıcı vizyonumuz, Aloy’u Los Angeles harabelerine götürecek tezli bir genişleme olması tarafında. Yabani bitkilerle kaplı ve su ve Güneşkanat üstünde bütünüyle keşfedebileceğiniz parçalanmış bir kent. Gölgesinde Aloy’un Tüm yeteneklerini ve hünerlerini kullanarak üstesinden gelmesinin gerektiği devasa bir makine tehdidi, Aka bir zorluk dolaşıyor. Bu Aka vizyonu teknik ve yaratıcı bir halde başarabilmek için, inanılmaz bir tecrübe yaratmak için sarf ettiğimiz Tüm uğraşımızı PlayStation 5 konsolluna odaklamak üzere güç bir karar verdik.”

Merak edilen daha Öbür ayrıntıların ne Vakit açıklanacağına dair rastgele bir şey söylenmiyor, lakin önümüzde uzun bir Vakit olmadığı için Çok beklememiz gerekmeyebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir