Crime Boss: Rockay City, Oyuncu Kadrosuyla Sallıyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

The Game Awards 2022 sırasında birçok sürpriz duyuruya imza atılmıştı. İçlerinde en dikkat çekenlerinden bir tanesi ise Crime Boss: Rockay City oldu. Ne Mevcut ki, oyunun kendisinden öte takımındaki oyuncular Aka bomba diyebiliriz. Yani sadece takımının bile bu oyunu sattıracağına Kuşku yok diyebiliriz.

505 Games ve Epic Games şirketlerinin iştirak mutabakatı imzaladığı oyun, INGAME STUDIOS tarafından geliştiriliyor. PC (Epic Games Store) için 28 Mart 2023 tarihinde çıkacak olan Crime Boss: Rockay City, yılın ilerleyen vakitlerinde PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşacak.

Crime Boss: Rockay City Hayli Argümanlı Geliyor

90’lı yılların Florida eyaletinde geçecek ve organize kabahat oyununun başrolünde Michael Madsen Mevcut iken, Kim Basinger, Damien Pitier, Danny Trejo, Danny Glover ve Chuch Norris üzere isimler de eşlik edecek. Sizin de gördüğünüz üzere taş üzere sağlam bir takım var.

Hikayeye nazaran eski kabahat işvereninin tahtalı köyü boylamasının akabinde, bir Güç savaşı başlıyor ve pek Fazla Namzet da tahta geçmek için amansız bir savaşa girişiyor. Biz ise yeteneği ve uzmanlık alanına nazaran tayfamızı seçecek ve cüret gerektiren vazifelere girişecek, soygunlar gerçekleştirecek ve tepeye oturmaya çalışacağız.

Tercihen Biricik başınıza yahut dört bireye kadar kooperatif PvE olarak oynayabileceğiniz birinci şahıs perspektifinden oynanan oyun için yayınlanmış olan İlan fragmanına aşağıdan göz atmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir