Death Stranding 2 Resmi Olarak Onaylandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Death Stranding 2, bugünün The Game Awards gösterisinde resmen duyuruldu. Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak olan devam oyunu, şimdilik PlayStation 5 için geliştiriliyor.

Yeni Death Stranding aslında uzun vakittir Laf konusuydu. Mayıs ayı içerisinde Norman Reedus tarafından kelamda ağzından kaçırılması ve Hideo Kojima tarafından esprili bir formda Geri dönüş yapılmıştı hatırlayacağınız üzere.

Son devirde ise Kojima, Çeşitli posterler ile üzerinde çalıştığı yeni oyununu gündeme getirmiş ve oluşturduğu gizem ile başları karıştırmayı başarmıştı. Hatta bu posterlerdeki bireylerden birincisinin Elle Fanning olduğu ortaya çıkmış iken, ikinci ismin de Shioli Kutsuna olduğunu öğrenmiştik.

Geçtiğimiz günlerde emsal bir poster daha ortaya çıktıktan sonra, en nihayetinde yeni oyunun Death Stranding 2 olduğunu da görmüş olduk. Hatta bu vesile ile nihayet posterdeki kişinin de birinci oyundaki Fragile (Lea Seydoux) olduğu da aşikâr olmuştu.

Death Stranding 2 Fragmanı ile alaka Çekti

The Game Awards 2022 sırasında yayınlanan fragman ile Sam Porter Bridges (Norman Reedus) karakterinin bir Sefer daha karşımıza çıkmış olup, Troy Baker’ın da Yeniden takımda olduğunu öğrendik.

Sahnede konuşma yapmayı ihmal etmeyen Kojima, yayınlanan fragmanın pek Fazla ipucu verdiğini ve bunların haricinde ek bir ayrıntı vermeye şimdilik Amade olmadığını lisana getirdi. Bu noktada Değişik bir telaffuzda bulunan Ünlü direktör, öyküyü aslında COVID-19 öncesinde yazmış. Ne Mevcut ki salgın patlak verdikten sonra, bütün öyküyü sil baştan almış.

Devam oyunu her ne kadar şu anlık PlayStation 5 için geliştiriliyor olsa da, Kuşku yok ki muhakkak bir mühlet sonra PC üzerinden de yayınlanacaktır. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir