zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Returnal PC için Onaylandı! 2023’te Geliyor

Returnal PC için Onaylandı! 2023’te Geliyor

admin admin -
67 0

Bildiğiniz üzere Returnal PC platformuna gelmesi beklenen bir öbür PlayStation 5 oyunu pozisyonundaydı. SteamDB sitesinde yaşanan bir sıra gelişme ile ha geldi ha istikbal dediğimiz Returnal, The Game Awards 2022 öncesinde PC için de teyit edildi.

Housemarque tarafından geliştirilmiş olan oyunda, hikaye olarak Selene isimli bir karakterin başından geçenler anlatılıyor. biçim değiştiren bir dünyaya Mecbur iniş yapmak zorunda kalan karakterimiz, kaçabilmek için antik bir medeniyetin topraklarını araştırmak durumunda kalıyorduk. Ne Mevcut bu, bizi canımızı dişimize taktığımız bir hayatta kalma çabasının içine sokuyor.

Mücadele sırasındaki her ölüşümüz ise, her şeye tekrar başlaması oluyor lakin her döngüde kullandığınız eşyaların da değiştiğini görüyorduk. Bu bağlamda, savaşlara her seferinde farklı bir strateji ile girmemiz gerekiyor.

Hatırlayacağınız üzere SteamDB sitesi aracılığıyla Mayıs ayında Oregon kod ismiyle data tabanına eklenmesi ile haberdar olmuştuk PC versiyonundan. Sonraki vakitte başarımların ve on dokuz farklı lisan seçeneğinin eklenmesi, GDC 2022 sırasında geliştirici stüdyo tarafından yapılan sunum ile resmi duyurunun elinin kulağında olduğunu düşünmemize yol açmıştı.

Returnal PC Kullanıcıları ile Önümüzdeki Yıl Buluşacak

Ana The Game Awards 2022 gösterisinin öncesinde de Selene hanımın macerasına PC oyuncularının da 2023 yılının başlarında katılabilecekleri sürpriz bir formda duyuruldu. Şu Lahza için net tarih ve teknik ayrıntılar bilinmiyor olsa da, yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir