The Last of Us Part 1 PC İçin 8.6 GB’lık Yeni Güncelleme

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz haftanın Aka güncellemesinin akabinde, Naughty Dog ve Iron Galaxy Studios tarafından hazırlanan yeni The Last of Us Part 1 PC güncellemesi yayınlandı. Ayrıntıları haberimizde.


İlginizi Çekebilir: The Last of Us Dönem 2 Joel’un Öyküsünü Değiştirebilir Mi?


Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta bugün, 1.0.2.0 versiyonlu Aka bir güncelleme yayınlanmıştı. 14.2 GB boyutundaki güncelleme oyundaki pek Fazla teknik Sıkıntı da giderilmişti. Elbette bu, Biricik başına oyunun düzlüğe çıkabilmesi için kâfi değil. Zira karşımızda hayli sıkıntılı bir PC uyarlaması Mevcut ve tam manasıyla oynanabilir hale gelmesinin hayli Vakit alacağına Kuşku yok. Neyse ki Naughty Dog ve Iron Galaxy Studios Mevcut güçleriyle sıkı çalışıyorlar ve sık sık yeni güncellemeler de yayınlanıyor.

The Last of Us Part 1 PC İçin 1.0.3.0 Güncellemesi Yayınlandı

Yakın bir Vakit Evvel 1.0.3.0 versiyonlu yeni bir güncelleme yayınlandı. anne oyun, Left Behind, erişilebilirlik, yerelleştirme, Steam, Steam Deck ve AMD ve NVIDIA grafik işlemcilerine için farklı başka ses, kullanıcı arayüzü ve görsellik ile ilgili yanılgı çözümlemeleri içeriyor. Ayrıyeten yeni Ses Uyumluluğu seçenekleri ve Türlü iyileştirmeler de Laf konusu.

Ana oyun kapsamında, güncellenmiş olan fare ve klavye denetimleri ile taraf tuşlarını tekrar ayarlayabilmek ve ‘Gölgelendirmeler Oluşturuluyor %’ kullanıcı arayüzü ile kademe takibi daha istikrarlı gerçekleşecek. Ayrıyeten Ses Uyumluluğu’nu da Seçenekler > Ses > Uyumluluk yolunu takip ederek açabiliyorsunuz. Şayet boğuk, Noksan yahut düşük ses sorunu yaşarsanız, farklı seçenekleri denemeniz önerilmiş. Bunun yanı sıra, düşük yahut yüksek gecikme ayarı da yapabiliyorsunuz. Bu noktada, yüksek gecikmenin bilhassa düşük Tertip sistemlerde daha kaliteli Sonuç verdiği ve Aka önbellek ile ayarlanmış ses arayüzlerinde ve birtakım kablosuz kulaklılardaki problemleri çözdüğü de söylenmiş. GeForce RTX 3070 ekran kartları için de karakterlern saçlarının ayrıntıları arttırılıyor.

Bunların dışında, Göl Kenarı ve Otobüs Garajı kısımlarındaki faal yükleme arttırılarak oynanış sırasındaki yükleme mühletleri azaltılıyor. Ayrıyeten çözünürlüğün düşürülmesinin akabinde VRAM kullanımının hakikat görüntülenmemesi, yüksek kare suratı kıymetlerinde animasyonların hakikat gerçekleşmemesi, Göl Kenarı kısmında çatışma sırasında ortaya giren yükleme ekranı ve Steam Deck aygıtında el feneri ile ilgili sorunu düzeltmek için DualSense kolunun sallanmasının algılanmaması iç pek Fazla Problem da giderilmiş durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir