Redfall Karakter Tanıtımları: Remi De La Rosa

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Layla Ellison ve Jacob Boyer sonrasında, Redfall Ira tanıtımları serisinde sahneye çıkan bir öbür İsim de Remi De La Rosa oldu. Her biri takım için kritik kıymete sahip olan bir öteki karakteri daha tanıyalım. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Redfall Xbox Series’de 30 FPS Kilidiyle Geliyor


Redfall Ira Tanıtımları Remi De La Rosa ile Sürüyor

Bildiğiniz üzere Redfall, tercihen Biricik başımıza oynayabildiğimiz üzere kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabildiğimiz bir oyun olacak. Ortalarından seçim yapabileceğimiz pek Fazla Ira ve bu karakterlerin de kendilerine mahsus kişilikleri ve yetenekleri olacak. Senaryo boyunca karşımıza çıkan durumlara nazaran de ön plana çıkacaklar. örneğin Layla telekinetik güçlere sahip iken Jacob da kapalılık ve keskin nişancı yeteneklerini konuşturacak. Bu noktada Remi ise hayatını ön cephelerde geçirmiş olan Cenk istihkamı ve Fazla kararlı olmasının yanı sıra, robotu ile Aka çarpışmadan sağ kurtulanlara da yardım etmeye çalışıyor.

2 Mayıs 2023 tarihinde PC ve Xbox Series için satışa sunulacak olan Redfall, birinci günden de Game Pass servisi abonelerinin erişimine Aleni olacak. Çıkış gününde konsol versiyonu yalnızca kalite moduna sahip olacağı için, Series X üzerinde 4K 30 FPS ve Series S üzerinde de 1440p 30 FPS akıcılığında oynayabileceğiz. İlerideki bir tarihte yayınlanacak olan güncellemeyle istikbal Performans modu ise 60 FPS akıcılığında oynamamıza İmkan tanıyacak.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz yahut AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartlı: AMD RX 580 yahut NV GTX 1070  (6 GB VRAM)
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir