Dead Island 2 Kooperatif Oynanış Detayları

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Yeni Dead Island ile buluşmaya az bir Vakit kaldı. Önümüzdeki Cuma günü başlayacak olan macera öncesi, merak edilen yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor ve yayınlanan yeni bir yazma ile Dead Island 2 kooperatif oynanış ayrıntıları da gün yüzüne çıktı.


İlginizi Çekebilir: Dead Island 2 PC İhtiyaçları Duyuruldu


Dead Island 2 Kooperatif Oynanış Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Bildiğiniz üzere Dead Island 2 çapraz platform takviyesi sunmuyor, ancak kuşaklar ortası oynanış mevcut. Ne Mevcut ki bu noktada soru işareti oluşturacak bir durumun olduğunu söyleyelim. örneğin PlayStation 4 yahut Xbox One kullanıyorsanız, platform tercihinize nazaran PlayStation 5 yahut Xbox Series kullanan bir arkadaşınızı oyuna Davet edebilmeniz Muhtemel olmuyor. Tersine, onun sizi çağırması ile kooperatif oynayabiliyorsunuz. Yani var nesil konsol kullanıcılarına davetiye hakkı verilmiş, lakin bu durumun ilerideki bir vakitte çözüleceği söylenmiş. Çapraz platform takviyesinin PC tarafında da olmadığını belirtelim.

Dambuster Studios, kooperatif oynama dayanağının birinci dakikadan itibaren Aleni olmayacağını da söylüyor. Bunun için birinci kısmı geçmeniz gerekiyor. Bu da, Call the Cavalry kısmının bitiminden sonra, Emma karakterinin malikanesine ulaşmamız ile etkin hale gelecek.

Bir öbür Kıymetli nokta ise kaydettiğiniz kademenin taşınması ile ilgili. Arkadaşınız ile kooperatif oynadığınız sırada kaydettiğiniz evre, hesabınıza kaydolacak ve seans bittikten sonra da kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ne Mevcut ki öyküde sizden ileride olan bir Öbür arkadaşınızın oyununa katılmanız Mümkün olmuyor. Bunun için arkadaşınızın sizi beklemesi gerekecek. Birebir durum, sizin öyküde ileride olmanız durumunda da geçerli olacak. Bunun esas sebebi olarak, Tertip sistemi ve düşmanlar ile yaptığınız savaşlarda Ehemmiyet arz eden içerikler gösteriliyor.

Son olarak Dead Island 2, Dead Island bilakis toplamda üç şahıs kooperatif olarak oynanabiliyor. Geliştirici takım, harita üzerindeki Hasım sayısına ve sunulacak etkinliklere bağlı olarak bu türlü bir kararın alındığını söylüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir