Horizon Forbidden West: Burning Shores Çıkış Fragmanı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Yayınlanmasına az bir Vakit kala, Horizon Forbidden West: Burning Shores çıkış fragmanı bizlerle. Hayli etkileyici sahnelere yer verilen sunumun kapanış sekansı ise heyecan verici bir savaşın bizi beklediğini ortaya koyuyor.


İlginizi Çekebilir: Crash Team Rumble Çıkış Tarihi Duyuruldu


Horizon Forbidden West: Burning Shores, The Game Awards 2022 sırasında duyurulmuştu. Teknik manada Guerrilla Games stüdyosunun PlayStation 5 konsolunun gücünden bütünüyle istifade ettiği için PlayStation 4 için çıkmayacak olan genişleme paketi, 19 Nisan 2023 tarihinde 199 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Ana kıssanın bittiği noktadan devam edecek olan Burning Shores, bizi Tenakth klanının topraklarının güneyindeki yarı yarıya sular altında kalmış olan Los Angeles harabelerine götürecek. Her ne kadar bölgede faal volkanlar olsa da bu, yeni bir makine tehdidinin baş göstermesi karşısında telaşların en azı olacak.

Genişleme paketinde, Quen klanı ile sırt sırta vereceğiz ve Reyka isminde yeni bir yoldaşımız da olacak. Devam oyununu oynayan takipçilerimizin de hatırlayacağı üzere, anne oyunda Quen klanından birinci olarak Alva ile tanışıyorduk.

Burning Shores ayrıyeten içlerinden bir adedinin Waterwing olacağı yeni makineler de içerecek. Waterwing, tıpkı Güneşkanat üzere göklerde seyahat edebileceğimiz bir makine. Oorta büyüklükte olup da su altına da dalabiliyor ve havada güzel hareket yapabileceğiz. Ne Mevcut ki Hasım olarak kolay kolay pes etmiyor. Anlaşılan o ki kuvvetli bir Cenk bizi bekliyor.

Horizon Forbidden West: Burning Shores Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Sony Interactive Entertainment ile Guerrilla Games tarafından yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. nihayet sahneye ise Özellikle dikkat etmenizi istiyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir