The Last of Us Part 1 PC Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 29, 2023 Yorum Yok

Dünkü facia çıkışı sonrasında, ilk The Last of Us Part 1 PC güncellemesi yayınlandı. Mucizevi bir tesir yaratmış değil, fakat kimi kullanıcılar için yaraların sarılması ismine birinci adım olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere The Last of Us Part 1, uzunca bir mühlet bekleyişin akabinde PC kullanıcılarıyla da buluşmuştu. Ne Mevcut ki bu buluşma, hiç de beklendiği üzere olmadı. Iron Galaxy tarafından uyarlanan oyun, nihayet teknoloji ekran kartlarında dahi performans kayıpları yaşatan teknik meseleler ile dolu ve oyuncular da zahmetten çıkmış durumdalar.

Rapor edilen görsellikte, Ira ve ortam dokularında ve ışın izlemede bozukluklarının, gereğinden Çok yüksek işlemci kullanımının ve en düşük ayarlarda dahi sıklıkla kare suratları düşüşlerinin akabinde, Naughty Dog stüdyosu tarafından bu sıkıntıların aşılabilmesi ismine sıkı çalışma içinde olunduğuna dair paylaşım yapılmıştı.

The Last of Us Part 1 PC Güncellemesi

Yakın bir Vakit Evvel de 1.0.1.5 versiyonlu bir güncelleme yayınlandı. Öncelikli olarak kararlılık ve performans ve öbür küçük çaplı iyileştirmelere odaklanılan güncellemenin ayrıntıları şöyle;

  • Bazı kullanıcıları etkileyen birkaç performans ve donma ile alakalı Sıkıntı çözüldü
  • Not: Kullanıcı Geri dönüşüne dayalı olarak ek iyileştirmeler ve incelemeler sürüyor.
  • Gölge oluşturma ile alakalı çökmeleri ve rapor edilmiş öteki genel problemlerin araştırılmasına Yardımcı olması için fazladan çökme teşhis bilgisi eklendi.

Güncelleme notlarında ayrıyeten oyuncuların raporlarını yakından takip ediyormuş ve daha Çok yanılgı çözümlemesi için yakında yayınlanacak olan güncelleme üzerinde de çalışıyormuş.

Öte yandan, yayınlanan 1.0.1.5 versiyonlu güncelleme sonrasında gölgelerin yüklenmesinde az da olsa hızlanma ve daha Öbür iyileşmelerin olduğunu söyleyen kullanıcılar var. Lakin çökmelerin ve diğer sıkıntılarda rastgele bir güzelleşmenin olmadığını, hatta kötüleştiğini söyleyen kullanıcılar da var. Elbette güncellemenin boyutunun Ufak olmasına bakarak bir mucizenin olmasını beklememek lazım, ancak en azından çalışmaların sürdüğünü bilmek bile hoş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir