PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 29, 2023 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan İlan ile PS Plus Essential Nisan 2023 oyunları açıklığa kavuştu. makus olmayan bir liste ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

4 Nisan 2023 Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak oyunlar, Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure ve Tails of Iron olarak açıklandılar. İçlerinden PlayStation 4 için olanlar, geriye uyumluluk takviyesi sayesinde PlayStation 5 üzerinde de oynanabilecek. Haliyle yeni nesil konsol kullanıcıları, toplamda üç oyuna erişim sağlayabilecekler.

PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Detayları

  • Meet Your Maker (PS5 ve PS4)
  • Sackboy: A Big Adventure (PS5 ve PS4)
  • Tails of Iron (PS5 ve PS4)

Meet Your Maker (PS5 ve PS4)

Meet Your Maker, her bir kısmın oyuncular tarafından dizayn edildiği kıyamet sonrası birinci şahıs perspektifinden oynanan inşa ve yağma oyunu oluyor. Oynanışta öteki oyuncular için tuzaklar ve muhafazalar ile dolu Hariç karakollar oluşturabilecek yahut öteki oyuncuların yarattığı kısımlara uğrayıp, ağır tempolu çatışmalara girebileceksiniz. Oynayış tarzınıza Müsait Amade setler, destekler ve Biricik kullanımlık eşyalar alabiliyorsunuz.

Sackboy: A Big Adventure (PS5 ve PS4)

Kötülük ustası Vex, Sackboy karakterinin arkadaşlarını kaçırıyor ve Sanatdünya’yı bir kabusa çevirmek için Altüst Eder’i inşa etmeye zorluyor. Biz ise Sackboy olarak farklı farklı diyarları gezeceğimiz bir maceraya atılarak, hem arkadaşlarımızı hem de Sanatdünya’yı kurtarmaya çalışıyoruz.

Tails of Iron (PS5 ve PS4)

Tails of Iron can çıkaran yabanî arbedelerin olduğu efsanevi bir RYO. Hanedanın varisi Regi olarak tahtını Geri almak için fevkalade bir maceraya atıl. Cazibeli ancak tehlikeli bir dünyayı keşfet. yürekli yoldaşlarından bir takım oluştur. Acımasız Kurbağalar klanının kökünü kazı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir