Atlas Fallen Ertelendi! Ne Zaman Çıkacak?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 30, 2023 Yorum Yok

Bu Yıl içerisinde çıkması beklenen oyunlardan Atlas Fallen ertelendi. Mayıs ayında çıkmasını bekliyorduk, fakat fazladan birkaç ay daha beklemek durumundayız. Âlâ yanından bakarsak, 2024 yılına kalmadı. Ayrıntılar haberimizde.

Oyun dalını düşündüğümüzde, aklımıza gelen şeylerden bir tanesi de hiç elbet ki ertelemeler oluyor. bilhassa nihayet yıllarda bu durum hayli can sıkıcı hale geldi, lakin elden bir şey gelemiyor ne yazık ki. İşin Üzücü yanı, ‘daha güzel bir deneyim’ sunmak emeliyle alınan erteleme kararları sonrasında Düş kırıklıklarıyla da karşılaştığımız oluyor. Evet PC için de çıkan The Last of Us Part 1, sana diyoruz.

Atlas Fallen Ne Vakit Çıkacak?

Bu erteleme haberimize konuk olan ise Atlas Fallen. Bu ayın başlarında yapılan tarih duyurusunun akabinde, Focus Entertainment ile Deck13 tarafından yapılan yeni İlan ile PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun 10 Ağustos 2023 tarihine kaldığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Twitter üzerinden yapılan paylaşıma bakılırsa, unutulmaz, İlgi cazip bir oynanış sunan ve büsbütün kooperatif olarak oynanabilen bir oyun ile oyuncuların karşısına çıkmayı istiyorlarmış. Bunun için de ekstradan mühlete gereksinimleri varmış. Görünüşe nazaran üç aylık fazladan mühlet de bu gayeye ulaşmalarını sağlayacak. Umalım da teknik meselelerden oynanamayacak halde bir Atlas Fallen ile karşılaşmayalım.

Atlas Fallen Hakkında

İnsanlığı yozlaşmış rablerin baskısından kurtarmaya çalışacağımız bir maceranın bizlere sunulacağı oyunda, pek Fazla tehlikeye ek olarak, geçmişe dair gizler ve kesimler bizleri bekleyecek. Ayrıyeten gücünü kumdan Meydan ve Hal değiştiren silahlarımız ile efsanevi düşmanları avlayacak ve bu düşmanlardan toplayacağımız özler ile oyun tarzımızı şekillendirebilmemiz Muhtemel olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir