Forspoken İçeriği Mayıs Ayında Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 30, 2023 Yorum Yok

Luminous Productions stüdyosunun Square Enix bünyesine Geri dönüşü ile ilgili paylaştığımız haberimizde de ismi geçen Forspoken içeriği In Tanta We Trust için çıkış tarihi netleşti. Athia diyarına nihayet seyahatimiz, Mayıs ayında başlıyor.

Luminous Productions tarafından PC (Epic Games Store, Microsoft Store ve Steam) ve PlayStation 5 için geliştirilen ve Square Enix tarafından da yayınlanan Forspoken için In Tanta We Trust içeriğinin hazırlıkları devam ediyor.

Forspoken İçeriği Mayıs Ayında Yayınlanacak

26 Mayıs 2023 Cuma günü yayınlanacak olan içerik, Forspoken için bir ön-hikaye sunacak ve anne öyküdeki olayların yirmi beş Yıl öncesindeki bir vakitte geçecek. Break ismi verilen ve Çabucak her şeyi çürüten zehirli havayı ortadan kaldırmak için arayışına devam eden karakterimiz, kendisini bir biçimde Purge of the Rheddig’e transfer edecek yere yönlendirecek gizemli bir sesi takip etmeye başlıyor. Purge of the Rheddig, Athia diyarını harap eden ve Tanta’ları Denetim çıkartan efsanevi bir Cenk oluyor.

Tanta Cinta ve yeni büyülü Yetenek setlerini de kullanarak, peşinde olduğunuz karşılıkları bulmamız ve hem Athia diyarını bir Sefer daha hem de kendimizi bütünüyle kurtarmaya çalışacağız.

Yeni büyülü yeteneklerimizle, Rhedding güçlerine karşı yeni çatışma stratejilerini kullanabilecek ve yıkıcı hamle komboları koordine edebileceksiniz. Karakterimizin gelişmiş parkur yetenekleri ile eşsiz ve dikey dizaynlı ortamlarda yeni yüksek düzeylere ulaşacağız.

Eğer oyunun Digital Deluxe sürümünü satın almışsanız, In Tanta We Trust içeriğine hem ek bir fiyat ödemeden hem de üç gün evvelden erişim sağlayabileceksiniz. Buna ek olarak, oyunun standart sürümünü almış olan oyuncular da Müstakil olarak satın alabilecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir