Succubus PlayStation 4 İçin de Satışa Sunuldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 30, 2023 Yorum Yok

2021 yılının Ekim ayı içerisinde PC için satışa sunulmuş olan Succubus PlayStation 4 için de çıktı. Geriye uyumlu olarak PlayStation 5 konsolunda da oynanabilen oyun ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Madmind Studio tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan Succubus, Agony UNRATED oyununun Queen finalinin sonrasındaki bir vakitte geçen, Yan senaryolu ve bir nevi devam niteliği taşıyan oyun oluyor. Vydija isimli bir Succubus şeytanının rolünde olduğumuz kıssaya nazaran, cehennemin hükümdarlarının ortadan kaybolması sonrasında geriye kalan şeytanlar Nimrod’u yeni hükümdar olarak seçiyorlar.

İmparatorluğunu küllerinden doğuran Nimrod, yeni kraliçe Vydija ile yaşanan kargaşayı en nihayetinde Denetim altına almayı başarıyor. Senaryo boyunca da Vydija olarak bir yandan düşmanlarınızdan intikam alacak iken, bir yandan da bu karakterin Agony ve Agony UNRATED oyunlarındaki kıssasını öğrenme fırsatı buluyoruz.

Succubus PlayStation 4 ve PlayStation 5 Kullanıcılarıyla da Buluştu

Oyunun konsollar için de satışa sunulacağı, GOG ve Steam üzerinden çıktığı ayın sonlarına hakikat müjdelenmişti. Bu hafta prestijiyle yapılan yeni İlan ile PlayStation 4 versiyonu da oyuncular ile buluştu. PlayStation mağazasından 249 TL karşılığında alabildiğiniz oyun, geriye uyumluluk dayanağı ile PlayStation 5 üzerinde de oynanabiliyor. Bu da, var jenerasyon konsolun sunduğu özelliklerden faydalanılamadığı manasına geliyor.

Geliştirici Madmind Studio tarafından belirtilene nazaran içerik ve sansür dolayısı ile konsol sürümü, Unrated eklentisi yüklenmemiş olan Temel PC versiyonunun muadiliymiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir