The Last of Us, İkinci En Çok İzlenen HBO Max Dizisi Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 08, 2023 Yorum Yok

HBO Max tarafından yayınlanan bilgilere nazaran The Last of Us, platformun en Fazla izlenen ikinci dizisi oldu. Dorukta ise Tekrar Game of Thrones yer alıyor. Ayrıntılar haberimizde.

PlayStation bünyesinden uyarlanan ikinci marka Naughty Dog stüdyosunun oyunu oldu. Birinci dönemi Mart ayında tamamlanan sıra için ikinci dönem çalışmaları devam ediyor. genel olarak Joel ve Ellie ikilisinin oyun boyunca yaşadıkları maceraya Aka ölçüde sadık kalınmış olsa da, makul noktalarda sapmaların yaşadığını görmüştük.

Henüz ikinci kısımdayken ikinci dönemin onaylandığı haberini sizlerle paylaşmış ve dizinin ne derece ağır bir İlgi ile karşılandığını görmüştük. Yayınlanan her bir kısmı bir evvelkini geride bırakan The Last of Us, HBO Max servisinin en Çok izlenen ikinci dizisi oldu.

The Last of Us İzleyici Sayısı da Muhakkak Oldu

HBO Max tarafından yayınlanan istatistiklere nazaran yıllardır liderliği kaptırmayan Game of Thrones, bu kararını sürdürmeye devam ediyor. İkinci sıradaki The Last of Us ise otuz milyon izleyici sayısına ulaşmış durumda. Platformun en yüksek açılış haftasına da imza atmış olan dizinin birinci döneminin final kısmı, Warner Bros. Tarafından yapılan İzah ile 8.2 milyon şahıs tarafından izlenmişti.

Devam oyununun öyküsünün anlatılmaya başlanacağı ikinci dönemin çekimleri için Vancouver kenti seçilmişti. Birinci dönemdekine emsal bir prosedürün ikincisi için de uygulanacağını söyleyen baş üretimci Craig Mazin, öyküyü Özel yapan şeylere ve ruhuna bakılacağını söylemişti. Sonrasında ise duruma nazaran temponun ve karakterlerin korunabileceğini yahut değişebileceğini de kelamlarına eklemişti.

Son yapılan röportajda ise kaynak gerece sıkı sıkıya bağlı kalmalarının gerektiğini hissetmedikleri için oyunda yaşanmayan şeyleri görebilmemizin Mümkün olabileceğinin işareti de şimdiden verilmiş oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir