PlayStation Showcase 2023 Zamanı Belli Oldu Gibi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 09, 2023 Yorum Yok

Sektörün Ünlü gazetecisi Jeff Grubb ve Görüntü Games Chronicles sitesinin aktardığı bilgilere nazaran, PlayStation Showcase 2023 sunumunun yapılacağı Vakit belirli olmuş olabilir. Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere nihayet PlayStation Showcase, 2021 yılının Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilmiş ve Marvel’s Wolverine ve Spider-Man 2, Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu ve Star Wars: Knights of the Old Republic Remake iç pek Fazla İlan yapılmıştı. Sıradaki için de Vakit yaklaşıyor ve görünüşe nazaran, Sony Interactive Entertainment tarafından planlanan Devre belirli oldu.

PlayStation Showcase 2023 Ne Vakit Düzenlenecek?

İlk olarak Jeff Grubb tarafından yapılan bir Twitter paylaşımına nazaran sunum, Mayıs ayının nihayet haftasında yapılacak. Yani 25 Mayıs 2023 Perşembe gününü kapsayan haftaya denk geliyor.

Bir öbür kaynak olan Görüntü Games Chronicle ise, Japon teknoloji devinin planları hakkında bilgi sahibi olan bireylerin beklenen sunumun bu ayın sonunda yahut Haziran ayının başlarında olabileceğine işaret ettiklerini aktardı. Dahası ise, sitenin sahibi ve editörü olan Andy Robinson da yaptığı paylaşım ile sunumda Konami firmasından yeni içerikler göreceğimizi söyledi. Bu da Aka ihtimalle Metal Gear Solid 3 Remake duyurusu ve Silent Hill 2 çıkış tarihi olabilir.

Bu yılın Summer Game Fest aktifliğinin 8 Haziran 2023 tarihi prestijiyle başlayacağını ve Japon teknoloji devinin de bunun öncesinde bir sunum gerçekleştireceği telaffuzlarını göz önünde bulunduracak olursak, Mayıs ayının nihayet haftasının seçilmesi de çok Müsait üzere görünüyor.

PlayStation Showcase 2023 sırasında, Aka oyun duyurularının yapılması bekleniyor. Üstte da bahsettiğimiz üzere, Metal Gear Solid 3 Remake oyununun bunlardan bir tanesi olması beklenir iken Guerrilla ve Naughty Dog da Fazla oyunculu Horizon ve The Last of Us projelerini karşımıza çıkartabilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir