The Last of Us Dizisi Yayın Tarihi Sızmış Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 01, 2022 Yorum Yok

The Last of Us dizisi yayın tarihi, görünüşe nazaran şahsen HBO Max tarafından sızdırıldı. Haliyle, belirtilen tarihi için takvimimize işaret koymakta fayda var. Pekala merakla beklenen sıra ne Vakit izlenmeye başlanabilecek? Ayrıntılar haberimizde.

PlayStation Productions çatısından çıkacak olan bir diğer PlayStation Studios uyarlaması, The Last of Us dizisi olacak. 2020 yılının Mart ayında yapılan duyurunun akabinde, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında başlanan çekimler ile birçok sahne gerisi imaj ve bizleri daha da heyecanlandıran bir fragman yayınlanmıştı. Her ne kadar birinci kısmın ne Vakit yayınlanacağına dair net bir İzah yapılmamış olsa da, Deadline tarafından yapılan röportaj sırasında konuşan HBO içerik işvereni Casey Bloys, bu yıla yetişmesinin güç olduğunu söylemişti.

Yakın bir Vakit Evvel ise The Last of Us dizisinin HBO kanalı ve HBO Max platformunda yayınlanacak olan birinci kısmı için tarih bilgisi sızdırıldı. Görünüşe nazaran, Çok Irak olmayan bir tarih Laf konusu.

The Last of Us Dizisi Yayın Tarihi, İlan Öncesinde Sızdı

Birden Çok abone tarafından aktarılan bilgiye bakılırsa, servisin ‘The Last of Us Season 1 Sneak Peak’i için listeleme sayfasında 15 Ocak 2023 tarihinde dizinin birinci kısmın yayınlanacağı bilgisi yer alıyor.

https://twitter.com/TLOUMedia/status/1587319601485950978

Bu bilgi VGC tarafından da onaylanmışken, Türlü kaynaklar tarafından aktarılana nazaran de resmi tarihin bu haftanın sonlarına gerçek açıklanması da bekleniyormuş. Bizler de yapılan İlan ile eş vakitli olarak haberimizi güncelleyeceğiz.

HBO, Sony Pictures Television, PlayStation Productions, The Mighty Mint ve Naughty Dog iştirakinde hazırlanan dizinin senaryosu, Craig Mazin ve Neil Druckmann ikilisine emanet. Bu ikiliye Game of Thrones ve Chernobyl dizilerinde misyon almış olan Carolyn Strauss da eşlik edecek iken, üretimci takımında Naughty Dog stüdyosundan Evan Wells de bulunuyor. Şimdiye kadar onaylanan oyuncu takımı ise şöyle:

  • Pedro Pascal – Joel Miller
  • Bella Ramsey – Ellie Williams
  • Nick Offerman – Bill
  • Anna Torv – Tess
  • Gabriel Luna – Tommy Miller
  • Merle Dandridge – Marlene
  • Nico Parker – Sarah Miller
  • Storm Reid – Riley Abel
  • Lamar Johnson – Henry
  • Keivonn Woodard – Sam

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir