Evil West’in genel nazar Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 01, 2022 Yorum Yok

Çıkışına tam üç hafta kalmış olan Evil West’in genel nazar fragmanı da yayınlandı. bilhassa argümanlı imaller için hazırlanan böylesi bir fragman ile bu ayın bir öbür tezli üretimi için genel bir toparlama yapılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Flying Wild Hog tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından da yayınlanacak olan Yabanî batı temalı aksiyon oyunu, 22 Kasım 2022 tarihinde PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Eylül ayından bu yana sessiz olan Evil West, genel nazar fragmanı ile bu sessizliği bozdu.

Evil West’in genel nazar Fragmanı, Paylaşılan Bilgilerin Üzerinden Geçiyor

Beş dakikaya yakın bir uzunluğun olduğu görüntüde, hikaye bir Kez daha hatırlatılıyor ve oynanış ayrıntıları da ekranımıza geliyor. Çabaya gireceğimiz düşmanlardan tutun da, kullanabileceğimiz ekipmanlar, silah yelpazesi, kilidi açılabilir yetenekler ve geliştirmeler dahilinde geniş kapsamlı bir görüntü izleyebilmek Muhtemel oluyor.

Elimizin altındaki araçları bir ortaya getirerek, yeni silahlar ve ekipmanlar oluşturabiliyoruz. Bu vesile ile silah yelpazemiz devamlı olarak genişliyor. Oyundaki her bir silahın da kendisine mahsus bir Yetenek ağacı olacak. Oynayış tarzımıza nazaran özelleştirme ve geliştirme yapabilmemiz Mümkün olacakken, silahlarımızın Tüm gücüne de erişebileceğiz.

Geliştirici, oynanış sırasında kombolar oluşturabilmek için hem Irak hem de yakın aralı taarruzlar yapmamızın gerekeceğine dikkat çekiyor. Gelen akınlardan sıyrılmanın, hücumları savuşturmanın ve bloke etmenin oynanışın temelinde bulunan elementler olup, stratejiye dayalı çatışmaları da beraberinde getirecek.

Fragmanda ayrıyeten Çeşitli yerleri, karşılaşacağımız ve bize yardımlarının dokunacağı yeni karakterleri de görebilmemiz de Mümkün oluyor.

Evil West Hakkında

Karanlık bir tehdidin Amerika topraklarını yok etmekle tehdit ettiği ve mitlerin ve efsanelerin esrarlı Yabanî batı cihanında yine anlatılacağı kıssaya nazaran, Fazla gizli vampir avcısı enstitüsünün nihayet casuslarından birisi olarak biz ise iddia edebileceğiniz üzere hem insanlığın hem de Birleşik Devletler topraklarının kurtuluşa giden nihayet umudu olacağız.

Tercihen Biricik başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşınız ile oynayabileceğiniz oyun, ağır şiddet içeren oynanışı ile dikkat çekiyor. Senaryo boyunca silahlarınızı ve avcılık teçhizatınızı geliştirebilecek iken, yeni destekler açabilecek ve kendi oynayış tarzınızı oturtabileceksiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir