zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. The Last of Us Dizisi Yayın Platformu BluTV Mi Olacak?

The Last of Us Dizisi Yayın Platformu BluTV Mi Olacak?

admin admin -
20 0

The Last of Us dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen ülkemizdeki ismi hayran imali çıkmış iken, yayın platformunun ise TOD olmayacağı söyleniyor. Ayrıntılar haberimizde.

The Last of Us dizi, birçok oyuncunun Aka bir merakla beklediği sıra ve birinci kısmının yayınlanmasına da Çok bir Vakit kalmadı. Birinci dönemi, birinci oyunda yaşananları bahis alacak. Hem atmosfer hem de hikaye olarak özüne sadık kalınacak olsa da, kimi kısımlarda muhakkak ölçüde oyundan sapılacak. Fakat sıra uyarlaması, Joel ve Ellie’nin öyküsünün temelleri korunacak biçimde eski ve yeninin bir harmanlaması olarak sunulacak. Hatta birebir sapmaların olmadığı kısımlardaki diyaloglar da direkt aktarılacak.

The Last of Us Dizisi Yayın Platformu Değişti Mi?

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz günlerde yapılan bir paylaşım ile dizinin TOD platformunda Bizden Geriye Kalanlar olacağı ortaya koyulmuştu. Elbette bu çeşitteki bir Çeviri birçok kişinin reaksiyonunu çekmişti. Lakin bahsi geçen afişin hayran üretiminden ibaret olduğu ortaya çıktı. Yani sıra ülkemizde Özgün ismiyle, The Last of Us olarak yayına girecek.

Öte yandan, şu Lahza için resmi bir teyit Laf konusu olmasa da, sıra uyarlamasının TOD değil de BluTV üzerinden yayınlanacağı söyleniyor. Şu Lahza için şirket tarafından resmi bir açıklamanın yapılmadığını tekrar edelim.

2023’ün en Fazla beklenen dizilerinden biri PlayStation oyunu The Last of Us’ın diziye uyarlamasında başrolünde Joel’i Pedro Pascal canlandırırken, Dünya’nın sonu gelen bir virüsün tedavisini elinde tuttuğu düşünülen kız Ellie’yi ise Bella Ramsey canlandırıyor. Dizinin konusu ise şu biçimde:

“Hikâye, Çağdaş uygarlığın yok edilmesinden 20 Yıl sonra geçiyor. Hayatta kalmayı başaran Joel, 14 yaşındaki bir kız olan Ellie’yi baskıcı bir karantina bölgesinden kaçırıyor. Her ikisi de ABD’yi Gezmek ve hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorunda olduklarından birbirleri için yaptıkları şeyler Yürek burkan bir seyahate dönüşüyor.”

Öte yandan, The Hollywood Reporter sitesine açıklamada bulunan Neil Druckmann da Game of Thrones dizisinin düştüğü yanılgıya düşmeyeceklerini ve oyun serisinin dışında kalan kıssalara değinmeyeceklerini söyledi. Yakın bir Vakit Evvel yapılan bir röportaj sırasında Druckmann, bugüne kadar yapılmış en yeterli ve en otantik uyarlama olacağını da lisana getirmişti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir