World War Z: Aftermath, PS5 ve Xbox Series’e de Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Saber Interactive tarafından yapılan İlan ile World War Z: Aftermath için PlayStation 5 ve Xbox Series güncellemesi, bu ayın sonlarına gerçek yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde.

World War Z: Aftermath, anne oyunun geliştirilmiş versiyonu oluyor. 2006 yılında yayınlanan kitabı ile tıpkı ismi taşımasına Karşın pek Çok kontağı olmayan ve 2013 yılındaki sinema ile tıpkı cihanda geçen World War Z, hikaye olarak zombi kıyameti sonrasında Moskova, New York, Kahire, Sydney, Paris, Barcelona, Kudüs ve Tokyo iç on beş farklı kentte hayatta kalmayı başaran kümelerin başlarından geçenleri anlatıyor.

2021 yılının Eylül ayında yayınlanmış olan geliştirilmiş versiyon ise, Game of the Year Edition ve Marsilya, Roma ve Kamçatka yarımadası olma üzere üç yeni bölge, yeni karakterler, revizyondan geçirilmiş yakın dövüş sistemi ve birinci şahıs nazar açısı modu ile geliyor.

Yeni nesil World War Z: Aftermath Güncellemesi Ne Vakit Geliyor?

Bugün geliştirici ve yayıncı pozisyonunda bulunan Saber Interactive, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series için de fiyatsız Horde Mode XL güncellemesi ile yayınlanacağını duyurdu. 24 Ocak 2023 Salı günü yayınlanacak 4K çözünürlükte 60 FPS akıcılıkta oynanabilecek olan var jenerasyon versiyonu, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonuna sahip olanlara fiyat yükseltme olarak sunulacak.

Horde Mode XL yalnızca PC, PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarında olacak. Oynanışta rastgele bir değişiklik yapılmayacak olsa da, binden Çok zombi içerecek.

24 Ocak 2023 tarihinde ayrıyeten Tüm versiyonlar için Horde Mode Z için dönüştürücüler, yeni silahlar ve revizyondan geçirilmiş ve uygunlaştırılmış silah kademe kaydetme sistemi sunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir