The Invincible Oynanış Videoları Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 03, 2023 Yorum Yok

IGN ve Cycu1 Youtube kanalları üzerinden yeni The Invincible oynanış videoları yayınlandı. Toplamda yirmi yedi dakikaya yakın olan oynanış görüntülerini kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

The Witcher 3: Wild Hunt, Dying Light ve Cyberpunk 2077 üzere Değerli oyunlar üzerinde çalışmış olan geliştiricilerin bulunduğu Starward Industries tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve 11 bit studios tarafından da yayınlanacak olan The Invincible, bu Yıl içerisinde satışa sunulacak.

The Invincible Oynanış Görüntüleri

Türkçe altyazı ve arayüz dayanağına sahip olacak oyun için yayınlanan oynanış görüntülerinden on dakikalık olan birincisi IGN Youtube kanalına yüklenmiş ve birinci kısımlar gösteriliyor.

Cycu1 tarafından yayınlanan ise on yedi dakikaya yakın ve 4K UHD çözünürlükte ve Epic ayarlarda sırasıyla Kalite, İstikrarlı, Performans ve Ultra Performans olmak üzere bütün FSR 2.2 modları gösteriliyor. Başlıkta da belirtildiği üzere 16 GB GeForce RTX 4080 kullanılan görüntüde, ne değişiktir ki DLSS ayarının hiçbir biçimde seçilmediği dikkat çekiyor. Kullanıcı her iki teknoloji için farklı ayrı görüntüler hazırlayacak olup, önceliği AMD tarafına vermeyi Müsait bulmuş üzere görünüyor. Lakin bu noktada seçilen görselin Baş karıştırıcı olduğunu da söylemek gerek.

The Invincible Konusu

Birinci şahıs bilim-kurgu oyununda, Regis III isimli yabancı bir gezegende uyanan bir ilim insanı rolünde olacağız.

Yıldızlar ortası bilimsel bir araştırma Laf konusuyken, kendimizi Fazla geçmeden Ömür ile mevt ortasında geçen bir kurtarma vazifesinde bulacağız. İniş yaptıktan sonra, her şeyin Fazla çabuk bir biçimde Tersine döndüğü gezegende hayatta kalabilmek için hem içgüdülerimize güvenmek hem de gelişmiş Uzay ekipmanlarıyla kayıp mürettebat üyelerini bulmak durumunda olacağız. Tehlikeli sırların bizi beklediği Regis III, derinliklerine inerken yalnız olmadığımızı bize gösterecek. Elbette belli bir noktadan sonra, artık Geri dönüş yolumuz da kapanmış olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir