Midnight Suns’ın PS4 ve Xbox One Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 03, 2023 Yorum Yok

2K Games ve Firaxis Games tarafından yapılan İlan ile Midnight Suns‘ın PS4 ve Xbox One tarihi netlik kazandı. Ne Mevcut ki Switch sahipleri için üzücü bir haberimiz var. Ayrıntılar haberimizde.

Firaxis Games tarafından geliştirilen 2K Games tarafından da yayınlanan Marvel’s Midnight Suns, öncelikli olarak PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulmuş ve PlayStation 4, Switch ve Xbox One için de sonraki bir tarihte çıkacağı belirtilmişti.

Midnight Suns’ın PS4 ve Xbox One Tarihi Ne Vakit?

Sıra tabanlı oynanışa sahip oyun, epeyce Aka zevk toplayan üstün kahraman oyunları ortasına ismini yazdırmıştı. Bir yandan içerik dayanağı sunulmaya devam edilir iken, öteki platformlara çıkacak versiyonları ile ilgili yeni bir gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelerden birisinin uygun ve oburunun de Üzücü olduğunu söyleyeceğiz. O denli ki, Switch versiyonu ne yazık ki iptal edildi. 2K Games, Nintendo konsoluna ilişkin versiyonun artık istikbal planları ortasında yer almadığını söyledi. Tıpkı açıklamada, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonunun ise 11 Mayıs 2023 Perşembe günü ve yalnızca dijital olarak satışa sunulacağını müjdeledi.

Bir evvelki jenerasyon konsol sahipleri Midnight Suns oyununa ek olarak, tıpkı tarihte çıkacak olan Blood Storm ile bütün indirilebilir içerikleri satın alıp oynayabilecekler.

Hazır Blood Storm içeriğinden bahsetmiş iken, genel olarak gezegendeki en kuvvetli mutant olan Storm (Ororo Munroe) sahneye çıkıyor. Meskenine dönerken bir köy rahibesi tarafından kaçırılan Storm, köyü kuraklık ile gayret eder iken ailesini kurtarabilmek için güçlerini kullanarak gereksinim duyulan yağmuru yağdırmayı başarıyor.

Bu olayın üzerinden yıllar geçtikten sonra, hava şartları Denetim etme yeteneği kulaktan kulağa yayıldığında, Ororo X-Men takımına katılıyor ve Storm ismini alıyor ve yeteneklerini kullanarak dünya genelindeki insanlara yardım edebilmek için harekete geçiyor. Tehlikedeki bir mutant çocuğu ararken de kendisini Midnight Suns grubuna katılması için teşvik eden Magik ile tanışıyor.

Eğer oyunun Legendary sürümü ile gelen Season Pass eklentisine sahipseniz, Tüm indirilebilir içeriklere ek fiyat ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Değilseniz de Müstakil olarak satın alabilmeniz Muhtemel oluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir