The Game Awards 2022, Çok Daha Fazla Oyunla Dönecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

The Game Awards 2022 için beklenen gün yavaş yaklaşıyor. Gösteri için Geri sayım devam eder iken, yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bugün gün içerisinde açıklanacak olan Namzet listesi öncesinde, çok daha Çok oyun göreceğimiz resmiyet kazandı. Ayrıntılar haberimizde.

Yılın en Fazla beklenen ve görüntü oyun kesimindeki muvaffakiyetlerin onurlandırıldığı gösteri, birinci olarak 2014 yılında düzenlenmişti. Sunuculuğu Geoff Keighley tarafından yapılan gösteri sırasında, Aka bombaların patladığı yeni oyun duyuruları yapılır iken, geliştirilme etabındaki oyunlar hakkında da şimdiki bilgileri alıyoruz.

Gelmiş geçmiş en yüksek izlenme sayılarına ulaşılan 2021 edisyonunun akabinde, 8 Aralık 2022 tarihinde Los Angeles kentinden yapılacak canlı yayın ile Geri dönüş yapacak. Şahsen Geoff Keighley tarafından yapılan İlan ile dünya genelindeki Facebook, TikTok, Twitch, Twitter ve Youtube iç kırktan Çok eş akış servisi üzerinden yayınlanacak ve IMAX tecrübesi de planlanıyor.

The Game Awards 2022, Elliden Çok Oyun ile Dönecek

The Game Awards 2022 için Vakit yaklaşırken, gösteri ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor elbette. VideoGames.si tarafından yapılan bir röportaj sırasında konuşan Keighley, elliden Çok oyun göreceğimizi belirtti.

“Bir formda alakalı elliden Çok oyun olduğunda her Vakit zordur, bir şey açığa çıkar. lakin evet, gösteri ile ilgili hayli düzgün bir geçmişimiz Mevcut ve çoklukla birtakım sürprizleri saklıyoruz.”

Şimdilik tam sayıyı veremeyen The Game Awards yaratıcısı ve sunucusu Geoff Keighley, halihazırda duyurulmuş olan oyunlar ile ilgili yeni içeriklere ek olarak fazlaca yeni oyun duyurusu ile karşılaşacakmışız.

Bunların dışında, bu yılın gösterisinin, evvelkilere nazaran kısa olacağı söylenir iken dünya genelinde birinci Defa yapılacak olan duyuruların ise eş değer düzeyde olacağına dikkat çekilmiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir