Project: The Perceiver Oyunu, PlayStation için Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 14, 2022 Yorum Yok

Açık dünya aksiyon oyunu Project: The Perceiver, yakın bir Vakit Evvel duyuruldu. Şimdilik hakkında pek Fazla ayrıntının verilemediği oyun için yedi dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Birinci söylenenler ise haberimizde.

Son periyotta, Çinli oyun stüdyolarından fazlaca yeni oyunlar görmeye başladı. örneğin GamesCom 2022 sırasında pek Fazla yeni İlan ile karşımıza çıkmışlardı. Project: The Percevier ise bunların bir yenisi olacak.

PaperGames ve 17ZHE Studio tarafından geliştirilmekte olan oyun, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için duyuruldu. Net bir çıkış tarihi verilmemiş olan Project: The Percevier için platforma Özel olup olmayacağına dair bir şey söylenmemiş. Yani sonradan PC ve Xbox konsollarında da görüp görmeyeceğimiz bilinmiyor.

Project: The Perceiver Nasıl Bir Oyun Olacak?

İnançların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyada geçecek olan oyunda, kaosun Yargıç olduğu topraklarda gezecek ve ülkülerinin maskeler ile pekiştirildiği maskeler takan birçok farklı Ira ile karşılaşacağız. Ayrıyeten kırsal bölgede keşfedilen ve halkın Aka bir dehşete kapıldığı garip bir varlıktan da bahsedilmiş.

Yakın bir Vakit Evvel duyurulmuş olan oyun için yedi dakikalık bir oynanış görüntüsü da yayınlandı ve hayli dikkat alımlı olduğunu söyleyebiliriz. O denli ki Aleni dünyasının Ghost of Tsushima ve öyküsü ile daha Fazla taarruzları bloklama ve savuşturma üzerine kurulmuş ve düelloların da karşımıza çıkacağı oynanışının ise Sekiro: Shadow Die Twice oyunundan esinlenildiği göze çarpıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir